Tencent Gaming buddy kasma sorunu

L4A7

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet arkadaşlar başlıktan da anlayacağınızn üzere Tencent Gaming buddy kasıyor. Sistemim gayet yeterli ancak şu aralar feci kasıyor yani FPS bazında 25-40 FPS denilebilir.
Bundan 6-7 ay önce çok güzel bir şekilde oynarken şu an oynanmıyor. Bir kaç test yaptım bu testler sonucunda Tencent Gaming buddynin ekran kartımı değil de UHD Graphics 620'yi kullandığını gördüm. 2 sorun var.

1.Radeon ekran kartımı kullanmıyor.
2. Aynı şartlar ancak ara zamanın girmesiyle oluşan kasmalar.

Lütfen bana kalıcı bir çözüm önerin. Aklınıza gelecek bütün ayarları yaptım ancak bir çözüme varamadım. Ayrıca oyunda dahili ekran kartını seçtiğimde ise her 2 ekran karını eşit şekilde kullanıyor. Çok karmaşık bir durum sadece sizden şu kasmayı önlemenizi isterim. Hayırlı sahurlar.

Ekran Alıntısı.JPG

İmzamdaki sistemi kullanıyorum. PUBG Steam'de sorunsuz oynamama rağmen bu oyunda kasıyor emülatör olduğu için sanırım yapacak bir şey yok.Denemediğim çözüm kalmadı. Geçen sene böyle değildi kasmadan oynayabiliyordun. Şimdi haritada uzakta veya yakında düşman yaklaştığında 60-58 aralığında olan sabit FPS bir anda 40 küsürlere düşüyor ve bayağı takılıyor. Sadece düşman uzaktayken bu sorun olsa yine çok sıkıntı değil. Fakat düşmanla kafa kafaya geldiğin anda oyun direkt donuyor. Arap'ların genelinde FPS düşmesi olmuyor ama hileyle mi yapıyorlar çözemedim. Bir kaç videoda hile kullananlardan dolayı FPS düşmesi olduğunu söylemişlerdi oyunda hile gırla zaten.

İmzamdaki sistemi kullanıyorum. PUBG Steam'de sorunsuz oynamama rağmen bu oyunda kasıyor emülatör olduğu için sanırım yapacak bir şey yok.Denemediğim çözüm kalmadı. Geçen sene böyle değildi kasmadan oynayabiliyordun. Şimdi haritada uzakta veya yakında düşman yaklaştığında 60-58 aralığında olan sabit FPS bir anda 40 küsürlere düşüyor ve bayağı takılıyor. Sadece düşman uzaktayken bu sorun olsa yine çok sıkıntı değil. Fakat düşmanla kafa kafaya geldiğin anda oyun direkt donuyor. Arap'ların genelinde FPS düşmesi olmuyor ama hileyle mi yapıyorlar çözemedim. Bir kaç videoda hile kullananlardan dolayı FPS düşmesi olduğunu söylemişlerdi oyunda hile gırla zaten.

Aynen imzanızdaki sistem oldukça iyi. Ama kasması anlamsız değil mi CS:GO falan 150 FPS görürken 2 GB'lık düşük sistem gereksinimi isteyen oyunu bile oynayamıyoruz. Buna bir çözüm bulunsa iyi olur. Yorumunuz için teşekkür ederim

Bugün oyuna girdiğimde ekrana en son yamayla ilgili oluşan hata listesi çıktığını gördüm. Açıklamanın 4 ve 6 numaralı maddelerinde kısaca; düşman yaklaşınca oluşan kasma ve araçla hareket halindeyken dürbün açtığında oluşan kasmaları en kısa sürede yeni yamayla düzelteceklerini yazmışlar.

Bugün oyuna girdiğimde ekrana en son yamayla ilgili oluşan hata listesi çıktığını gördüm. Açıklamanın 4 ve 6 numaralı maddelerinde kısaca; düşman yaklaşınca oluşan kasma ve araçla hareket halindeyken dürbün açtığında oluşan kasmaları en kısa sürede yeni yamayla düzelteceklerini yazmışlar.

Evet ama daha önemli sorunlar var bence. Anlamsız bir şekilde kasıyor mesela uçaktayken vb. O kadar oynanmayacak değil ama kasmasını görmek insanı bir nebze tuhaf hissetiriyor. En kısa zamanda düzeltseler iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı