Tencent, loader64 ve tesrsdt64 (Unisafe.sys ve tesrsdt.sys) nasıl silinir?

Yer
İstanbul,Üsküdar,Acıbadem
Daha fazla  
RAM
8 GB Adata 2666 MHZ
SSD veya HDD modeli
Adata su 630 (40 gb kaldı)
Ekran kartı
Radeon Rx570 son sürüm WHQL
Anakart
Gigabayte 5450m s2h
İşlemci
Ryzen 2600
Merhaba, yukarıdaki dosyalar sebebiyle Kaspersky ve Windows Defender için çekirdek yalıtım açamıyorum. Bu "sürücü" dosyaları nasıl silinir?
Yardım edecek yok mu?

Son düzenleme:
Tamamının nasıl silineceğini bilmiyorum ama başlat kısmına TesSafe.sys (yani loader43 sürücüsünün) ismini yazarak bulabilirsiniz. Bu sürücü System32 klasöründe olduğu için güvenlimi yoksa değil mi bilmiyorum.

Çözebildiniz mi?

YouTube'da "xhunter1.sys delete, Core isolation problem" diye bir video var. Adam komut istemi üzerinden Regedit kayıt defterini siliyor sürücülerin olduğu (xhunter1.sys olanı) sonra çözülüyor. Bende Regedit üzerinden adreste testrsdt ve UniSafe dosyalarını silince açabildim ama 16 GB RAM olunca PC format attım ferahlatmak için problem uçup gitti.

YouTube'da "xhunter1.sys delete, Core isolation problem" diye bir video var. Adam komut istemi üzerinden Regedit kayıt defterini siliyor sürücülerin olduğu (xhunter1.sys olanı) sonra çözülüyor. Bende Regedit üzerinden adreste testrsdt ve UniSafe dosyalarını silince açabildim ama 16 GB RAM olunca PC format attım ferahlatmak için problem uçup gitti.
bende de aynı problem var

Yerel Disk (C: )'ye gidin oradaki Windows klasöründen System32'ye girin. System32'nin içerisinde Unisafe.sys ve tesrsdt.sys dosyalarını aratarak bulun. Dosyaların isimlerini Unisafe.sys.bak ve tesrsdt.sys.bak olacak şekilde düzeltin. Daha sonra Windows Defender'dan Bellek Bütünlüğü'nü açabilir hale geleceksiniz. Bu işlemlerden sora da bir kez bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Dosya Ekleri

• çekirdek_yalıtımı.png
    çekirdek_yalıtımı.png
    47,6 KB · Görüntüleme: 168

Yeni konular

Geri
Yukarı