Tencent PUBG Mobile kısayolunu masaüstüne ekleme

MetamorpheuS

Hectopat
Yer
01
Daha fazla  
Uzun süredir denk gelen sıkıcı bir durum bu. Bende kısa araştırmalar sonucunda kendi anlatımımla bir şeyler çıkarmaya çalıştım. Umarım işinize yarar. 1. Masaüstüne sağ tıkla Yeni > Kısayol dizinini izle.

366281

Gelen pencere'ye aşağıda bulunan kısayol'u yapıştırın.
C:\Program Files\TxGameAssistant\AppMarket\AppMarket.exe" -startpkg "com.tencent.ig

(Buraya dikkat!) Başta bulunan C dizinini oyununuzun kurulu olduğu Disk yolu ile değiştirmeyi unutmayın. Benim PC'de C diskinde kurulu oyun. Sizde hangi disk'teyse o Disk'in Yolunu yazın.

366282

İleri deyip yeni gelen pencereye PUBGM yazıp Tamam'a tıklayın!

Sonuç:

366283

İsterseniz Alternatif olarak Kısayol'u Mediafire'a Upload ettim. Link güvenlidir. Gönül Rahatlığıyla indirebilirsiniz.
İndirdikten sonra yapmanız gerekenler çok basit:

İndirdiğiniz PUBGM.lnk adlı dosyaya sağ tıklayın ve özellikler deyip
Hedef ve Başlama yeri satırlarında ki dizinleri oyununuzun kurulu olduğu disk yoluna göre değiştirin.
C 'de kuruluysa aşağıda sarı ile işaretlendiği gibi D yerine C yazın. Farklı bir dizin'deyse yine o dizinin harfini yazın.Yoksa hata verecek ve oyun açılmayacaktır.

Ayrıca sıkıcı Tencent (Sarı Yunus Balığı) İconu'ndan da sıkıldıysak orijinal PUBG iconu ile değiştirme şansımız da var.

366285

Değiştirmek için şu yolu izleyelim;

İcon'a Sağ tık> Özellikler > Simge Değiştir > Gözat yolunu izleyince oyun dizini dosyaları açılacaktır. Linkte verdiğim orijinal İcon'u bu dizinin içine atıp sonra bu dosya'yı seçip tamam'a tıklayın. Değiştirmeniz mümkün. Ben alternatif olarak size oyunun kendi icon'unu sunayım. Siz dilerseniz farklı iconlar da kullanabilirsiniz.
366284

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı