Tenda A9 N300 nasıldır?

DarkflaxeTR4406

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox One X Jedi Fallen Order Edition 1TB 4K UHD
Xbox 8.Nesil kontrolcü 2x
LG 42LD45ZA FHD TV
Evet arkadaşlar, Kablonet kullanıyorum. Modemim ise Netmaster'ın Infinity 401 modeli. Wi-Fi çekiminden hiç memnun değilim. N11'de şu cihaz ile karşılaştım: Tenda A9 Wireless N300 300 Mbps 2.4 Ghz Menzil Arttırıcı Repeater Fiyatları ve Özellikleri ile salonum arasında 10-15 metre ha var ha yok. Ama salonda iken TV'de ve telefonda videolar sürekli donuyor. Fakat kendi odamda kullanırken modem yakında olduğu için hiç donma olmuyor. Sizce bu cihaz bu sorunumu çözer mi? Veya bu fiyat bandında başka tavsiyeleriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Evet arkadaşlar, Kablonet kullanıyorum. Modemim ise Netmaster'ın Infinity 401 modeli. Wi-Fi çekiminden hiç memnun değilim. N11'de şu cihaz ile karşılaştım: Tenda A9 Wireless N300 300 Mbps 2.4 Ghz Menzil Arttırıcı Repeater Fiyatları ve Özellikleri ile salonum arasında 10-15 metre ha var ha yok. Ama salonda iken TV'de ve telefonda videolar sürekli donuyor. Fakat kendi odamda kullanırken modem yakında olduğu için hiç donma olmuyor. Sizce bu cihaz bu sorunumu çözer mi? Veya bu fiyat bandında başka tavsiyeleriniz var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Bu cihazlar pek kullanışlı cihazlar değiller hocam tavsiye etmem.
Bütçenizi biraz daha artırın router alın.
Ya da elinizde başka bir modem var ise kablo çekip bu modemi router olarak kullanın.

Peki hocam mesh sistemlere ne dersiniz?

Elimde başka modem yok.

Mesh ile bu cihazların çalışma prensibi birbirine yakın.
Sonuçta araya kablosuz bağlantı giriyor.

Bu Wi-Fi o kadar dandik bir şeyki hava sıcaklığı bile etkiliyor.
Modem bulunur kablo çekme imkanın var mı önemli olan bu?

Mesh ile bu cihazların çalışma prensibi birbirine yakın.
Sonuçta araya kablosuz bağlantı giriyor.

Bu Wi-Fi o kadar dandik bir şeyki hava sıcaklığı bile etkiliyor.
Modem bulunur kablo çekme imkanın var mı önemli olan bu?

Var hocam.

Hocam evde bir baktım TP-Link WA801nd modelinde bir Access Point var. Bu cihazı kullanabilir miyim? Sanırım biraz eski.

Hocam bir kablo sipariş edip yapacağım fikriniz için çok teşekkürler.

Bu üründe kablosuz özellikte vardı diye hatırlıyorum ama bir noktaya kadar kablo çekmen verimi artırır.

Yaklaşık 15-20 metre var hocam salon ile ana modem arasında.

Yeni konular

Geri
Yukarı