Tenda D305 port kapalı gözüküyor

Kadir008

Centipat
Merhaba arkadaşlar iyi akşamlar. Yaklaşık 2-3 saattir çözümünü aradığım lakin bulamadığım bir meseleyi sizlere danısmak ıstıyorum arkadaşlar.
Tenda D305 modeme sahibim ama yapamadım. Portu açtım NAT bölümünden olmadı. Sonra güvenlik duvarını kapattım, hem modemin hem de PC'nin yine olmadı. Yardım olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Portu yönlendirmeye çalıştığım ipe direk DMZ yönlendir. O şekilde denediğinde de çalışmıyorsa port scanner programlarından da konrol et. Port scanner da dahi kapalı görünürse internet sağlayıcın ile görüş sorun seninle alakalı değildir. Bu arada hem port yönlendirdiğin cihaz hem de internet çıkış ion sabit değil mi?

Portu yönlendirmeye çalıştığım ipe direk DMZ yönlendir. O şekilde denediğinde de çalışmıyorsa port scanner programlarından da konrol et. Port scanner da dahi kapalı görünürse internet sağlayıcın ile görüş sorun seninle alakalı değildir. Bu arada hem port yönlendirdiğin cihaz hem de internet çıkış ion sabit değil mi?
merhaba dmz dedıgını yapmaya calıstım fakat dmz kısmına gelınce bana ip soruyor ip girip kaydediyorum dedıgınız şey bumudur

Geri
Yukarı