Tenda V12 vs TP-Link Archer vs Keenetic carrier

44Nihat07

Kilopat
Dağıtım konusunda başarılı ve çok cihaz bağlanınca sıkıntı yaşamayacağım bir modem almak istiyorum. 3 model dikkatimi çekti sizce hangisi mantıklı?
1 - TP-LINK VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router

2 - Tenda V12 AC1200 Mbps Dual Band Kablosuz 4 x Gigabit Port Vdsl/adsl Modem Router ( Super Vdsl Profil 35B) | Router | TEKNORYA

3 - Keenetic Carrier DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router - idefix

Dağıtımdan kastım evin her yerinde çeksin istiyorum olabildiğince ve başka öneriniz varsa bütçe 1500 TL şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Marka olarak keenetic tavsiye ederim. Kullandıkça hal vereceksin. Model seçenekleri fazla ihtiyacına göre seçersin. Birden fazla keenetic ürünlerini birbirine bağlayıp kullanırsın yönetirsin.

İyi bayramlar .

modemi aldınız mı bilmiyorum hocam ama ben bir dönem Tenda V12 kullandım çok iyiydi, sokaktan bile çekiyordu. tek dezavantajı 1.5 sene önce Turknet ile kullanırken modemi kapatıp açtığın zaman tüm ayarları tekrar kurmak gerekiyordu, Tenda ile görüştüğümde Turknet kullanıcılarında bu sorunu yaşadıklarını söylemişlerdi, güncelleme ile vs çözdüler mi bilmiyorum son durumunu. Fibere geçtikten sonra fiber modem verdiler, kabul etselerdi ben yine Tenda'yı kullanacaktım.
Dağıtım konusunda başarılı ve çok cihaz bağlanınca sıkıntı yaşamayacağım bir modem almak istiyorum. 3 model dikkatimi çekti sizce hangisi mantıklı?
1 - TP-LINK VR300 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router

2 - Tenda V12 AC1200 Mbps Dual Band Kablosuz 4 x Gigabit Port Vdsl/adsl Modem Router ( Super Vdsl Profil 35B) | Router | TEKNORYA

3 - Keenetic Carrier DSL AC1200 4x5dBi Cloud VPN WPA3 Amplifier USB 4xFE VDSL2/ADSL2+ Fiber Mesh WiFi Modem Router - idefix

Dağıtımdan kastım evin her yerinde çeksin istiyorum olabildiğince ve başka öneriniz varsa bütçe 1500 TL şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı