Teneffüslerde oynadığınız oyunlar

166770

Kilopat
Makaleler
5
Herkes illaki teneffüslerde oyun oynamıştır. Neler oynamıştınız? Ben başlıyorum🙂 orta okulda altta kalanın canı çıksın oynuyorduk🤣 6, 7, 8'li grubumuz var idi. Her teneffüs hep oyunu ben başlatıyordum🤣 birini hemen yere yatırıp üstüne çıkıyordum🤣 sonra herkes birbirinin üstüne çıkıyordu. Müthişti🤣 ilk okulda beden eğitimi olduğu gün poşetler ile kapışıyorduk🤣, herkes eşofmanlarını poşete koyup getirdiği için. Bir kısım sınıfta giyiniyor. Bir kısımda koridorda bekliyordu. Ben de o anda, hiçbir sebep olmadan içinde eşofman olan poşeti arkadaşımın kafasına geçirdim🤣 sonra oyuna dönüştü. Herkes birbirine poşetler ile vurmaya başladı. Koridorda da kamera vardı. Öğretmen ve müdür bizi kameradan görmüş. Sonra müdür bizim koridora geldi. Geldiği gibi eli ile beni işaret etti. Sarılı gel buraya diye🤣 mevzuyu başlatan bendim. Neden arkadaşının kafasına poşet ile vurdun diye sordu. Ben de oyun, şaka amaçlı demiştim. Herkes poşet ile birbirine vurduğu için, sadece azar yemiştik. Sizin de böyle anılar var ise anlatın.

Köşe kapmaca oynardık, Bizim okulda parkur yapılacak yerler vardı oralarda çok oynardık. Asker oynardık bir ara da. Vampir-köylü de güzel gidiyordu. Ama en zevklisi sanırım pet şişeyi küçültüp top oynamaktı. Pet şişe olmayınca metal kutuyu ezip oynardık. Az kızmadı hocalar bize. :D

Bak ya aklıma şey geldi. Voleybol oynarken topu çalan çocuklar oluyordu. Yakalayıp indirirdim birine. Sonra bizimkilerle onlar birleşip kavga ederdik.

Geri
Yukarı