TEOG Sonuçları

Millet uçmuş yaa. Ya da sadece uçanlar yorum yapmış. :sinsi: İdare eder. (y)

Adsız.png

Ne yani biz puana bakmadan mı tercih yapacağız ?
Teog puanı geçerli diye duymuştum. 9. sınıflar için o tarihte okullar açılacağından teog sonucunda çıkan okula bir süre gidip dönem içinde değiştirme imkanı olacak diye biliyorum.

upload_2015-8-17_1-39-23.png
Aslında ilk 3-4 lise hiç olmayacak yerlerdi ama yazmış olmak için yazdım :). Yılın Zekisi yarışmasına adaylığımı koyuyorum :D. Ah şu Youtube... Kendimi biraz daha derslere verebilsem daha da iyisini yapabilirdim, nasip değilmiş diyorum.

Arkadaşlar puanlarınız çok iyi bende geçen sene girip 370 alan biriyim, arkadaşlar bence tamamen dersi dinlemekle alakalı, 6. sınıfa kadar sınıf birincisiydim diyebilirim, 6.sınıfta bazı sebeplerden dolayı okula haftada 2-3 kere gider oda sınavlar için giderdim. (okuldan kaçardım)
6. Sınıfa kadar takdir aldım, sonra dersleri bilmediğim için gerilemeye başladım 8. sınıfta yaklaşık sınıfın 16. sı falan oldum, ve şimdi matematiği toparlayamıyorum.
Ozaman ilkokul hocam bana 2-3 sınıf üst matematik soruları getirir çözer sınıfa anlattırırdı ve bana kendine çok güvenme derdi şimdi sınıfın ilk beşi 490 küsür aldı ben 370 o beğenmediğim adamlar bana fark attı, pişman mıyım? Değilim, bana ders oldu.
Size demek istediğim kendinize fazla güvenmeyin, ders çalışmak önemli değil önenli olan anlamak.
(bunu yazma gereksinimi duydum)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı