TEOG Sonuçları

Screenshot_3.png

Yıl boyunca günde en az 7 saat bilgisayar oynadım, kitap açmadım. Sonuç bu. :)

Adsız (3).png

Benim de @50050 den pek bir farkım yok. Ne dershaneye gittim ne de saatlerce oturup ders çalıştım sadece sınav öncesi günü çalışma ve verilen ödevleri yapmayla bu puan geldi. 7. sınıfta zaten en büyük düşüşümü yaşadım 89 yerine 92-93' ten taktir alsaydım en çok istediğim okulda olurdum :) Artık nakillerde şansımızı deneyeceğiz :)

O şekil çok saçna olurdu. Baksana arkadaş fazla çalışmadığı halde oldukça iyi not almış. Bu da zekiliği ön plana sürüyor.(y)

Tabi ben daha fazla çalışması taraftarıyım. :)
İlkokulda çalışmak çok saçma. Matematik konularını 8 yaşından beri biliyordum zaten. Karekök falan, bunları hobi olarak küçükken öğrenmiştim. Çok kolay geldi o yüzden. :)

Bilgisayar kullananın hali bir başka oluyor :D

Bilgisayarı CS:GO oynamak için kullandım, Facebook falan asla kullanmadım. İşte onlar zaman kaybı. :D

Kendini kitaplara veren, günde en az 3 saat ödev harici ders çalışan kız arkadaşım benimle aynı liseye düştü. :)

Not: Ödev falan da hiç yapmadım. 1.Sınıftan beri verilen fotokopileri dolabıma tıkıştırıp bilgisayar başına geçerdim. O yüzden davranış notları dibe vurdu. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı