TEOG'un Kaldırılması

ndkandr

Kilopat
Daha fazla  
Vahiy almışlar herhalde.

TEOG'u eğitimi iyileştirmek için kaldırdıklarına inanmıyorum. Her öğrenci kendi mahallesindeki okula gidecek diyorlar. Neden mi? Çünkü bütün okulları İmam Hatip'lere dönüştürecekler. Bundan sonra benim Türkiye'de yaşayasım gelmiyor ve bu olayı destekleyenlere bakınca midem bulanıyor.

Hadi beyler birkaç satır yazı yazın da bakalım görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni sistem gelsin ardından sakin kafayla yorum yapabiliriz. Fakat eğer sizin dediğiniz gibi olursa olmayan eğitim sistemimiz daha çok batar. Olması gereken ise her okulun kendine sınav yapmasıdır.

Son düzenleme:
Ben Ankara Fen Lisesine gidiyorum ama çok zor. TEOG kaldırıldıysa geçmiş olsun ikide bir sistem değişikliği oluyor.

Yeni sistem gelsin ardından sakin kafayla yorum yapabiliriz. Fakat eğer sizin dediğiniz gibi olursa olmayan eğitim sistemimiz daha çok batar. Olması gereken ise her okulun kendine sınav yapmasıdır.
Sence gerçekten bunun gerçekten öğrenciler için yaptığını mı zannediyorsunuz? Bunların işi oy hırsızlığı, makam hırsızlığı! Bunlardan herşey beklenir[emoji34]

Alo Fatih.jpg

Yazılacak neler neler var ama yazasım bile gelmiyor. Öğrencilerin eğitimini iyileştirmek için getirilen TEOG sistemi nedense 1 çırpıda kalkıyor. Bu gün okulda hocamızın dediği gibi;
Her şey Reis-i Cumhurumuzun 2 dudağının arasında.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı