Diğer Terabithia köprüsü filmindeki karakterin saç stilinin adı nedir?

MERT BATU

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tane film var ismi "terabithia köprüsü" bu filmde jess adında bir çocuk var ve nedensizce saç stilini beğendim şu an saçlarım o tarzı yapmaya elverişli fakat o saç stlinin ismini öğrenmek istiyorum. Ayrıca favori yani yan tarafımdaki saçlarım kulağımın yarısına geliyor öndeki saçlarımda burun ucumun az üstüne denk geliyor uzun yapmak istiyorum hangi saç stlini önerirsiniz ayrıca?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel ve hüzünlü bir filmdir, oyuncuya o karakter özelinde çok yakışmış bir saç modeli fakat sizin için yüz tipinize göre uygun olup olmadığını kuaför ya da berberinize gösterip sormanız daha iyi olur.

Çok güzel ve hüzünlü bir filmdir, oyuncuya o karakter özelinde çok yakışmış bir saç modeli fakat sizin için yüz tipinize göre uygun olup olmadığını kuaför ya da berberinize gösterip sormanız daha iyi olur.

Ya açıkçası gidip sormaya utanıyom. Adam'a kapıdan selam bu saç bana yakışır mı diyeceğim saçlarımıda kestirmek istemiyorum?

Ya açıkçası gidip sormaya utanıyom Adam'a kapıdan selam bu saç bana yakışır mı diyeceğim saçlarımıda kestirmek istemiyroum?
Utanmanıza gerek yok, benim de saçlarım bir süre çok uzundu daha sonrasına kestirdim ve şu an tekrardan uzatıyorum fakat daha farklı bir şekilde. Bu saçın size yakışacağını düşünüyorsanız o şekilde yaptırın, denemediğiniz için pişman olmazsınız en azından. Fakat saçlarınızın uzunluğundan memnunsanız ve zor uzuyorsa şu anki şeklinde kalabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı