Teravih namazı evde kılınacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
10 dakika önce bu duyuru yapıldı.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Yaptığımız istişareler neticesinde teravih namazını camilerde değil evlerimizde kılmanın uygun olduğuna karar verdik."

Kaynak: Anadolu Ajansı.

Ne düşünüyorsunuz?

Kendi fikrimce böyle bir karar alınacağını biliyordum çünkü teravih namazı gibi namazlar çok fazla kişinin katılımıyla gerçekleşiyor ve vaka sayısındaki bu büyük artış sebebiyle böyle bir karar şu an için yerinde diyebiliriz. İnşallah yakın zamanda virüsten kurtuluruz diyeceğim ama bu gidişle zor gözüküyor. İyi günler herkese.

10 dakika önce bu duyuru yapıldı.

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: "Yaptığımız istişareler neticesinde teravih namazını camilerde değil evlerimizde kılmanın uygun olduğuna karar verdik."

Kaynak: Anadolu Ajansı.

Ne düşünüyorsunuz?

Kendi fikrimce böyle bir karar alınacağını biliyordum çünkü teravih namazı gibi namazlar çok fazla kişinin katılımıyla gerçekleşiyor ve vaka sayısındaki bu büyük artış sebebiyle böyle bir karar şu an için yerinde diyebiliriz. İnşallah yakın zamanda virüsten kurtuluruz diyeceğim ama bu gidişle zor gözüküyor. İyi günler herkese.
Vaka sayısının artmaması için böyle olması gerekiyordu ama kongreleri gördükten sonra bu yaptıklarının bir anlamı yok.

koronaaa! bit artık evde delirdim kuşlarıma kahve ikram ediyorum

Koronanın ve yapılan testlerin tamamen hata olduğunu söyleyen birçok bilim insanı var. Twitter da korona gerçekleri gibi hesaplar tüm sansürlere rağmen sizin gibi insanları aydınlatmak için herşeyi yapıyorlar ama yapacak birşey yok sayınız çok çok fazla.

Zahmet edip araştırmanı önerdim sadece ama sen beni aşağılamayı ve hakaret etmeyi seçtin.

Amerikadan, İtalyadan, Hollanda ve Almanya gibi ülkelerden de eminim haberin yok.
En son Avrupada birçok tıp insanı ortak bir açıklama yaparak, ortada bir salgının olmadığını açıkladılar.
Google dan araştırıp bulabilirsin.

Yok illa link lazım diyorsan sana özel bir liste hazırlarım sayın çok bilmiş.

Koronanın ve yapılan testlerin tamamen hata olduğunu söyleyen birçok bilim insanı var. Twitter da korona gerçekleri gibi hesaplar tüm sansürlere rağmen sizin gibi insanları aydınlatmak için herşeyi yapıyorlar ama yapacak birşey yok sayınız çok çok fazla.

Zahmet edip araştırmanı önerdim sadece ama sen beni aşağılamayı ve hakaret etmeyi seçtin.

Amerikadan, İtalyadan, Hollanda ve Almanya gibi ülkelerden de eminim haberin yok.
En son Avrupada birçok tıp insanı ortak bir açıklama yaparak, ortada bir salgının olmadığını açıkladılar.

Keyif kahveni içip düşüncelerine devam edebilirsin. Twitter'da okuduklarını bilimsel açıklama olarak görüyorsan ne diyebilirim ki sana? Korona yalan moruk(!)

Konuyu daha fazla baltalamazsan sevinirim. Uğraşmayacağımı söyledim senle.

Korona mı yalan ?

Siz gibilerin klasik lafları araştırmaya dair hiç bir şey bilmeyip araştırın dersiniz. Senin Nygma adlı kanalın sahibi olduğunu düşünmeye başladım yani bu kadar cehaleti anca o gibi birisi yapabilir. Hangi Tıp insanı diyor? Afrika'da görev yapan hemşireler falan mı? Bana kanıt göster bu fikrini kanıtlayacak bir tane makale göster akla mantığa uygun bu konu hakkında. Komplo teorisi üretmekten başka işler için kullan kafanın içindekini.
Tüm dünya liderleri, devletleri falan birleşti halk üzerine oyun oynuyorlar demi? 🤣 . Hayatında anlaşamayan Rusya, Çin ve ABD aralarında anlaştı ve WHO 'yu ikna ettiler diye düşünüyorsun demi? Cidden gülünç durumdasın. Cahiliye döneminde bile daha mantıklı fikirler düşünülmüştür yani.

Neyse konu sapmasın... Daha fazla uğraşmaya değecek bir insan değilsin zaten zamanımı sana harcayamam.
Ayrıca ülke liderlerinden dem vurmuşsun. En son wuhan da millet konserdeydi. Asansörde bayılıp ölen, yolda yürürken düşüp ölen insanları göremedik sonrasında.
Sebebi wuhanda yapılan önlemler mi sanıyorsun ?

Amerika da yaşananlardan haberin var mı ?
En son teksas ta insanlar sahte salgına karşı ayaklandılar.
Ve önümüzdeki günlerde birçok eyalette olaylar yaşanacak.
Aynı şekilde başta İtalya olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde, kamuoyları sahte salgına karşı çok daha bilinçli ve bu olayın başından beri kurgulandıklarını düşünen insanlar hızla artıyor.

Ama sen araştırma. A haber aç. Vaka sayılarına takıl.
100 test 10 vaka.1000 test 100 vaka.
Ne kadar test o kadar vaka.

Trumptan çalınmadı boşuna seçimler.
Ama şükür özgür insanların sayısı hızla artıyor.
Sen git aşı ol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı