Teredo hatası nasıl çözülür?

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, bir süredir teredo hatası alıyorum fakat bir türlü çözüme ulaşamadım. Alttaki linkte vermiş olduğum çözümü denedim ve DNS ayarlarını değiştirerek denedim yine de çözülmedi. Başka bir çözüm yöntemi var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Sorunları çöz gibi bir buton olacak ona tıklarmısınız? O arada düzeltebiliyor sorunu. Bu arada kodu yazdıktan sonra yeniden başlatıyor musunuz ? Eğer yeniden başlatmıyorsanız ilk kodu yazın ve yeniden başlatıp yapın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben her defasında bu video ile çözüyorum sorunumu. ( Her format sonrası :D ) Ve hepsinde de işe yaradı. Senin attığın konudaki arkadaş yeniden başlatmayı söylememiş belki ondandır. Videodakilere göre tekrar dene.

Hocam Sorunları çöz gibi bir buton olacak ona tıklarmısınız? O arada düzeltebiliyor sorunu
Düzelt butonu işe yaramadı maalesef.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben her defasında bu video ile çözüyorum sorunumu. ( Her format sonrası :D ) Ve hepsinde de işe yaradı. Senin attığın konudaki arkadaş yeniden başlatmayı söylememiş belki ondandır. Videodakilere göre tekrar dene.
Bunu da denedim ama olmadı.
Technopat'taki şu konudaki çözüm sayesinde düzelttim ben de.
Deniyorum hemen.
Maalesef bu da işe yaramadı. CMD üzerinde aldığım hata bu şekilde.

1629642513604.png

Arkadaşlar hatayı bir şekilde çözdüm fakat hala ''Horizon 4 sunucuya bağlanamadı.'' alıyorum. Steam profilim gizliydi belki ondandır diye düşünüp gizliliği açtım yine olmadı. Tüm yarışları bitirdiğim için tek başıma dolaşmak sıkıcı geliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı