Teredo Tunneling Psudo-İnterface driver sorunu

nephthys

Hectopat
Daha fazla  
66vJmv.png

Bilgisayarımı güncelleştirdikten sonra böyle bir sıkıntı ortaya çıktı ve wi-fi(wireless) açık olmasına rağmen "hiç bir ağ bulunamadı" diyor. Galiba sıkıntısı da üstteki resim diye düşündüm ve sürücüyü güncelleştir dedim ama bu seferde başka bir sorun çıktı.
kY8O8y.png

Üstteki resim 1.resimde bulunan "Bilinmeyen Aygıt" sürücüsüne aittir. İkisini de güncelleştirmeye çalıştığımda üstteki resimdeki hatayı vermektedir. Gelelim 1.resimde bulunan Teredo Tunnelling Pseudo-Interface sorununa. Bunu da güncelleştirmeyi denedim fakat yine bir hata aldım.
1nZJXA.png

Gördüğünüz gibi bunun da yazılımı güncel olmasına rağmen çalışmamakta. Acaba sıkıntı bilgisayarımın ekranının sağ-alt köşesinde yazan "Windows 8 Pro Build 9200" yazısında mı diye kendime sormaktayım ama bu yazı ilk aldığımdan beri var neredeyse .O zamanlar çalışmaktaydı wi-fi.
OdzDdA.png

Anladığım kadarıyla bu bir sınama sürümü. Ben Windows Update`den etkinleştirmeyi denedim fakat olmadı. Sorunuma bir çözüm bulabilirseniz beni çok mutlu edersiniz. Çıldırmak üzereyim günlerdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğinizi tam olarak anlayamadım ama galiba bundan bahsediyorsunuz pek bir bilgim yok bilgisayar hakkında.

781DLP.png

VyzDnP.png

Konu günceldir. Windows 8.1 sürümü yüklenip tekrar ele alınacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı