Terkon Veresiye Linux'ta nasıl kullanılır?

Makaleler
80
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Profil Kapağı
1525088093
Arkadaşlar ben ne yaptıysam Terkon Veresiye programını çalıştıramadım. Siz deneyip nasıl yapılacağını gösterir misiniz bana?

Olmuyor açılmıyor.

O program her uygulamayı tam olarak düzgün şekilde çalışmıyor maalesef ama altarnatifi yok diye biliyorum. Sanal makine kur Linux içine oradan işine yaracak Windows sürümünü çalıştır öyle kullan aklıma başka şey gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kardeşlerim şunu bir çalıştırabilen varsa sanal makine olmadan nasıl yapabiliyorsa bana da öğretsin çok teşekkür edeceğim. Linux uzmanı arkadaşlar neredesiniz?

Güzel kardeşlerim şunu bir çalıştırabilen varsa sanal makine olmadan nasıl yapabiliyorsa bana da öğretsin çok teşekkür edeceğim. Linux uzmanı arkadaşlar neredesiniz?
Programı buraya atar mısın?

Sanal makine kullan. VMware Player çok iyi bir sanallaştırma çözümü, performans kaybı çok fazla değil.
Hocam Wine ile neden çalışmıyor bu program onu anlamaya çalışıyorum. Acaba hangi bağımlılıklar gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…