Termal macun aldatmacası

Yeni sürülmüş macunların arasında pek fark olmaz ama birkaç ay sonra ucuz macun kuruyup özelliğini kaybedebilir.
kurumuyor kullanıyorum uzun zamandır :)
Şu macunu kullandım, şu kadar dakikalık strest testi sonucum budur. Bu macunu kullandım sonuçlar budur diye kendi yaptığın karşılaştırmanı görsellerle paylaşmazsan sallıyorsun demektir.

1.93W/M-K ile 8W, 10W olanların aynı değerleri vermesi teknik olarak mümkün değil.
123.png

Sıcaklık olması gerektiği gibi tabi benim işlemci TDP düşük ancak güçlü bir işlemci de kullansak da bu macunu pahalı macunlarla aynı görevi göreceğini kesinlikle düşünüyorum. Soğutucum da SilverStone KR03 100 liralık soğutucu :)

Son düzenleme:
kurumuyor kullanıyorum uzun zamandır :)

Eki Görüntüle 1209671
Sıcaklık olması gerektiği gibi tabi benim işlemci TDP düşük ancak güçlü bir işlemci de kullansak da bu macunu pahalı macunlarla aynı görevi göreceğini kesinlikle düşünüyorum. Soğutucum da SilverStone KR03 100 liralık soğutucu :)

İşlemcinin modeli ne, yük hangi ve nasıl bir yük. MX-4 gibi bir macunla denedin mi, denediysen ondaki sonuçlar nedir. Bu görsel tek başına bir anlam ifade etmiyor maalesef. AIDA64'e girip şöyle bir görsel alabilirsin test esnasında.

Screenshot_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı