Alıcı Termal Macun Arıyorum

Persseus

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Konya veya İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cooler Master MasterGel Maker gibi Şırınga şeklinde 12-10W/mk iletkenliğe sahip macun arıyorum.
En az %50 dolu olması lazım ve şırınga şeklinde olması önemli satanlar iletişim kurarsa sevinirim.

Dostum kimse termal macunu ikinci el satmaz bütçeni belirtirsen sıfır bir şeyler önerebilirim.

Arkadaşın aradığı macun 100 lira civarında.
Çok üzerine gidilmiş yav.
Ama ben de sıfır almasını tavsiye ederim tabi ki. Yılda bir işlemci ve ekran kartının macununu yenilerseniz her zaman rahat edersiniz.

Arkadaşlar ben bütçesizlik yaşamıyorum. 10-12W/mk ısı iletimine sahip "ŞIRINGA" şeklinde kullanılmamış macun bulsam zaten alacağım. Bulamadığım için buraya ilan açtım.
Çevremdeki arkadaşlarımın bilgisayarlarını ve kendi bilgisayarlarımın bakımını ben yaptığım için macunu sık kullanıyorum. Geçen sene aldığım Mastergel Maker bitti örneğin.

Arkadaşlar ben bütçesizlik yaşamıyorum. 10-12W/mk ısı iletimine sahip "şırınga" şeklinde kullanılmamış macun bulsam zaten alacağım. Bulamadığım için buraya ilan açtım.
Çevremdeki arkadaşlarımın bilgisayarlarını ve kendi bilgisayarlarımın bakımını ben yaptığım için macunu sık kullanıyorum. Geçen sene aldığım MasterGel maker bitti örneğin.

Koskoca Türkiye piyasasinda istedigin kriterlere uygun yok yani...

Koskoca Türkiye piyasasinda istedigin kriterlere uygun yok yani...
Noctua NT-H1 stokta bulamadım
Başka 10w/mk iletkenliğe sahip macun bulamadım. Bulamazsam Xi-3 HDT almak zorunda kalacağım.
Dostum kimse termal macunu ikinci el satmaz bütçeni belirtirsen sıfır bir şeyler önerebilirim.
10-12w/mk iletkenliğe sahip Termal macun bulmama yardım edebilir misin? Türkiye den alacağım.

Ben de mastergel maker bekliyorum açıkcası. Cooler mastera ulsaştım temmuz ayı içerisinde stokta olur dediler bakalım bekliyorum.

Geri
Yukarı