Termal macun değişimi sonrası sıcaklık artışı

Keremyzc54

Centipat
Yer
Sakarya, Adapazarı
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
// I3-13100F // GİGABYTE H610 M // MSİ VENTUS RTX 3060Tİ 8GB // CORSAİR VENGEANCE LPX 16GB // 480 SSD // CORSAIR CV550 // BLUEFORCE ULTİMATE KASA //
Merhaba 2 yıldır kullandığım termal macunu değiştim ancak eskiden 77 80 dereceleri görürken termal macunu değiştikten sonra 86 89dereceleri görmeye başladım Google'ı açınca 80derece oluyor mesela oyun girince 74 75 her şeyi düzgün yaptığıma eminim stok fanı düzgünce oturttum eski macunu temizledim ne fazla ne az macun sürdüm ancak sıcaklıklar arttı neyi yanlış yaptım? Bu arada fanı takarken sol alttaki kilit deniyor sanırım onu kırdım ama onu da iyice bastırdım arkadan çıkıyor diğerleri gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Thermal Grizzly aeronaut kullandım 1gram fazla süremem zaten X yaptım 2 3 tanede küçük yanlara sıktım kapattım etki ediyor fanı takmadan denedim 100'lere çıkıyor yine düşünüyor ama eskisinden daha kötü.

Hocam Thermal Grizzly aeronaut kullandım 1gram fazla süremem zaten X yaptım 2 3 tanede küçük yanlara sıktım kapattım etki ediyor fanı takmadan denedim 100'lere çıkıyor yine düşünüyor ama eskisinden daha kötü.
Kilidi kırmışsan oturmuyordur o, o zaman ondan da olabilir.

oturtmanın bir yolu var mı şimdi fark ettim biraz havada kalıyor sol alt taraf

Geri
Yukarı