Termal macun değişimi sonrası sistemim açılmıyor

ReCorius

Hectopat
Daha fazla  
Bugün, sipariş ettiğim termal macunun elime ulaşması sonucunda termal macunumu değiştirmek için işe koyuldum. Sistemimdeki tozları temizledikten sonra soğutucuyu çıkarıp termal macunu sürüp soğutucuyu taktım. Fakat bu işlemi yapmadan önce sorunsuz çalışan sistemimi şimdi açmaya çalıştığımda görüntü gelmiyor. Her şeyi doğru taktığıma eminim. Buna ne neden olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada başlığa sistemim açılmıyor yazmışım yanlış anlaşılabilir. Sistem açılıyor fanlar dönüyor ama görüntü gelmiyor.
Tüm bağlantılar doğru gibi duruyor. İşlemci fan bağlantısı takılı. Ekran kartı güç bağlantısı takılı. Ramler düzgün şekilde takılı. Bunlar dışında başka bir şeye dokunmadım zaten.
Bir de şimdi hatırladım. Sistemi ilk takıp çalıştırdığımda bir kaç kez açılıp kapandı. Bir kaç kez güç kesilip tekrar geldi gibi oldu yani.
Bir de şimdi hatırladım. Sistemi ilk takıp çalıştırdığımda bir kaç kez açılıp kapandı. Bir kaç kez güç kesilip tekrar geldi gibi oldu yani.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı