Termal Macun Değişimi Sonrası Wi-Fi Çalışmama Sorunu

NullVoid

Kilopat
Daha fazla  
Dün akşam laptopumun içini açıp tozlarını falan aldım, fanını yıkadım ve termal macununu değiştirdim. Yanlışlıkla ne olduğunu bilmeden Wi-Fi kartını da çıkarmışım ama sonrasında aynı şekilde taktım. Gece Wi-Fi'nin sadece menzili kısalmıştı. Normalde üst kattaki odamdan alt kattaki modemi görebiliyordu ama dün gece sadece yanına gidince görüyordu. Şu an laptopu yeni açtım ve hiç tarama bile yapamıyor. Aygıt yöneticisinde Wireless'ın yanında ünlem işareti var. Laptop eski bir laptop olduğu için sürücüleri bende değil. Lütfen yardım edin.

Laptopun bilgileri:

• Model Adı: Toshiba Satellite C855-1R2
  • Parça Numarası: PSCBYE-00U00JTE
  • Seri Numarası: XC065704R
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1 Single Language 6.3.9600
  • BIOS Sürümü: 6.60
  • Ağ: Realtek RTL8723 Wireless LAN 802.11n PCI-E NIC

Son düzenleyen: Moderatör:
Anten bağlantı kablolarını ters taktınız veya tam oturtamadınız. Cihazı söküp Wi-Fi kartını ve bağlantıyı net görebileceğimiz bir şekilde görsel ekleyin.

Bağlantıyı güzelce yaptığından emin ol, tekrar bir yokla - bastır elinle;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anten bağlantı kablolarını ters taktınız veya tam oturtamadınız. Cihazı söküp Wi-Fi kartını ve bağlantıyı net görebileceğimiz bir şekilde görsel ekleyin.
İçini açtığımda kablolardan birinin çıkmış olduğunu fark ettim. Geri yerine taktım bir bakabilir misiniz doğru olmuş mu diye?
IMG_20180811_131733-min.jpeg

Bilgisayarı açtım ve hala bağlantı yok diyor. Galiba sorun yazılımsal oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı