Termal macun değiştirme fiyatı ne olur?

DemirOğuz

Hectopat
Arkadaşlar iyi akşamlar dilerim. Ben internetten termal macun getirttim lakin nasıl değiştirceğimi bilmiyorum. Bundan ötürü de bilgisayarcıya temizletmeyi planlıyorum. Bende zaten termal macun var adama kendi verdiğim termal macunu versem yaklaşık ne kadar para öderim?

YouTube'da çeşitli videoları var aslında laptopsa cihazınız çok kolay olur keza masaüstü de öyle. Termal macun derseniz temizlikte yapıp para alırlar 70-100TL tutar gibi.

Kendim değiştirdiğim için ücret ne olur bilmiyorum fakat YouTube'da bununla alakalı bir çok video mevcut. Biraz araştırma yaparak kendinizin yapabileceği bir işlem.

Milletteki şu üsluba baksana şaka gibi. Ben geçen aylarda ortalama 4 5 bilgisayarcıdan fiyat aldım, en uygun detaylı bir temizlikle beraber 40 liraya bir fiyat aldım. Sen bilmiyorsan kendin yapma. 30-40 arası makul içini de temizleyecekse

Hocam iyi birisini bularsanız bedava bile yaptırırsınız.
Tahmini olarak 10-20 arası diyorum.
Çünkü bakım 50tl.

Konu amacının dışına çıkmayın lütfen. Bilmediğini ve fiyatı soran birine sanki öğrenmek zorundaymis gibi davranamazsiniz. Parasini verip yaptirmak istiyor doğal bie şekilde bu noktada eleştirilecek bir şey göremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…