Termal macun doğru mu?

Elinle mi yaydın? Bozmuş olabilirsin yapısını. El değdirilmez. Hava boşluğu da oluşmuş olabilir. Ben sevmedim.

Yanlış videoları izlemişsin. Çoğu değil, doğru olan, güvenli kaynak önemli. Bu forumda da çoğu kişi bilmiyor ama sallıyor modunda, o yüzden çoğunluktan uzak dur.

Peki şu anlık bir sıkıntıyok. Undervolt işlemi yapmak istemiyordum çünkü işlemci 85'lere gleiyordu hatta gaeçiyordu şu an. Şu an bench testinde 70'i geçmiyor. Herhangi bir sıkıntı olursa tekrardan temizler sürebilirim. Hiç üşenmem yani :D. Gene de teşekkür ederim.

Böyle sürmeye hiç gerek yok, çok da iyi değil bence. Ortaya boncuk ya da x yapıp, soğutucunun dağıtması izin vermek en iyisi. Ama herkesin ayrı tarzı var.
Bu arada x yaparak sürmüştüm.

Peki şu anlık bir sıkıntıyok. Undervolt işlemi yapmak istemiyordum çünkü işlemci 85'lere gleiyordu hatta gaeçiyordu şu an. Şu an bench testinde 70'i geçmiyor. Herhangi bir sıkıntı olursa tekrardan temizler sürebilirim. Hiç üşenmem yani :D. Gene de teşekkür ederim.
Sıkıntı çıkarsa tekrardan arkadaşın dediği gibi elle sürmenizi tavsiye etmem, sürülebilecek kart tarzı yüzeyi düz bir cisimle yaymanız daha mantıklı olacaktır.

Sıkıntı çıkarsa tekrardan arkadaşın dediği gibi elle sürmenizi tavsiye etmem, sürülebilecek kart tarzı yüzeyi düz bir cisimle yaymanız daha mantıklı olacaktır.

Sputulalı almıştım hocam sıkıntı olursa eğer beklenmedik sıcaklık artışı falan kesinlikle dediğiniz şekilde yapacağıım:

Geri
Yukarı