Termal macun doğru sürülmüş mü?

Bi' tık fazla sürmüşsün.
Screenshot_2023-05-30-10-01-30-528_lockscreen.jpg

Evet maalesef arkadaşlar fazla sürdüm çünkü daha öncesinde bilgisayarıma tamircide sürdürmüştüm sürekli aşırı sıcaklık nedeniyle kapanıyordu, hem macun kalitesiz hem de çok az sadece değdirmişti ben de sıcaklıktan kapanmasın diye biraz fazla sürmüş bulundum taşanları peçete ile aldım umarım sorun yaratmaz. :(

Fotoğraf için teşekkür ederim öylesine çekmiştim :)
Zaten o kadar öylesine çektim ki net atarken doğru yere netleyememişim...

Bu nasıl fotoğraf la duvar kağıdı yapmaya mı çektin? :D

Fazla olur o. Dağıldığında taşar.
Teşekkür ederim, fotoğrafı denemek için çekmiştim
Macun fazla kaçmış. Daha da az sürün.

Bu kadar kalitesini burada ilk kez görüyorum. Tebrik etmek istiyorum arkadaşı.
Teşekkür ederim
Fotoğraf aşırı mükemmel fakat macun fazla.
Teşekkür ederim
Maksimum nohut tanesi kadar sıkmak kadar gerekiyor.

Fotoğraf çok iyi ama
Teşekkür ederim
Ağam sanat eseri çekmiş. Uygulama tarzın fena değil ama macun miktarı çok. Onları daha ince şerit/nokta haline getirirsen yeterli olacaktır. Şu halde soğutucuyu kapattığında hem taşma olur hem de macun kalın kalacağından soğutma kalitesi düşer.
Teşekkür ederim o senin güzel bakışın. Tekrar mı süreyim macunu hocam? önceden aşırı sıcaklıktan kapanıyordu şu an kapanma yok testlerde ve zorlamalarda.
Fotoğraf ne ile çekildi? Biraz fazla olmuş ama çok sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum.
Fotoğraf makinesi ile çektim. Canon 80D 50mm f/1.8 - Lightroomda renklendirme uyguladım.
Hocam bir tık fazlada o fotoğraf neyle çekildi be.
Fotoğraf makinesi ile çektim. Canon 80D 50mm f/1.8 - Lightroomda renklendirme uyguladım.
O işlemciye 20 tane CPU dokundurup çeksek her biriyle sistem kurulur.

Lakin Pablo Picasso 'ya mezarında ters takla attırmışsın orası ayrı konu.
Ahaha vallahi güldürdünüz hocam Cidden 20 cpu hakkını yemiş miyim üzüldüm şu an söküp fazlasını alsam mı?
Macun biraz taşma yapabilir. Konudan bağımsız fotoğraf harika.
Teşekkür ederim
Yetim hakkı yemişsin la bu kadar sürülür mü?
Aşırı sıcaklıktan kapandığı için sürmüştüm :(
Bi' tık fazla sürmüşsün.
Ahahaha vallahi çok mutlu ettin hocam beni hemde güldüm :) <3

Son düzenleme:
Teşekkür ederim o senin güzel bakışın. Tekrar mı süreyim macunu hocam? önceden aşırı sıcaklıktan kapanıyordu şu an kapanma yok testlerde ve zorlamalarda.

Gerçek sıcaklık değerleri ilk uygulamadan 1-2 gün sonra çıkar genelde, ilk değerler çoğu zaman düşük olur. Memnunsan uğraşmana gerek yok, bir dahaki sefere yaparsın.

Evet maalesef arkadaşlar fazla sürdüm çünkü daha öncesinde bilgisayarıma tamircide sürdürmüştüm sürekli aşırı sıcaklık nedeniyle kapanıyordu, hem macun kalitesiz hem de çok az sadece değdirmişti ben de sıcaklıktan kapanmasın diye biraz fazla sürmüş bulundum taşanları peçete ile aldım umarım sorun yaratmaz. :(

Fotoğraf için teşekkür ederim öylesine çekmiştim :)
Zaten o kadar öylesine çektim ki net atarken doğru yere netleyememişim...

Teşekkür ederim, fotoğrafı denemek için çekmiştim.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim o senin güzel bakışın. Tekrar mı süreyim macunu hocam? Önceden aşırı sıcaklıktan kapanıyordu şu an kapanma yok testlerde ve zorlamalarda.

Fotoğraf makinesi ile çektim. Canon 80D 50mm f/1.8 - Lightroom'da renklendirme uyguladım.

Fotoğraf makinesi ile çektim. Canon 80D 50mm f/1.8 - Lightroom'da renklendirme uyguladım.

Ahaha vallahi güldürdünüz hocam cidden 20 CPU hakkını yemiş miyim üzüldüm şu an söküp fazlasını alsam mı?

Teşekkür ederim.

Aşırı sıcaklıktan kapandığı için sürmüştüm :(

Ahahaha vallahi çok mutlu ettin hocam beni hem de güldüm :) <3

Hocam aynı fotoğrafı fan takılı iken çekseniz çok iyi olur. (Ama bu hali bile muazzam ötesi 😍 )

Geri
Yukarı