Termal macun nasıl sürülür?

eminzsei

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
24
Ekran kartı
RX580
Anakart
Asus Prime H610M-R D4-SI Intel H610 Soket 1700 DDR
İşlemci
Intel Core i3-12100F
Başlıkta gördüğünüz üzere bir sorum vardı. Hava soğutucu aldım ve içinden ufak bir poşetin içinde macun göndermişler, hepsini mi dökeceğim?

Mercimek tanesi kadar yeter, üstüne fanı bastırınca zaten dağılır. Yok sürme aparatıydı, kredi kartıydı diye alçı sıva ustası gibi sürmeye kalkarsan fazla sürersin; The Verge PC toplama videosundaki elemana dönersin.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-12-23 at 13.30.51.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-23 at 13.30.51.jpeg
    3,2 KB · Görüntüleme: 25
hocam içinden cıkan macun bu şekilde zatan cok az var.
Şöyle düşün, sandviç yapıyorsun, iki emek arasına sürdüğün reçel ekmekleri bastırınca yandan taşacak. Bu mantıkta yaklaş, şekil olarak X genelde öneriliyor.

O poşetin bir köşesini üçgen olarak kesip sıkabilirsin, ağzının tamamını açarsan kontrolsüz olur.

Şöyle düşün, sandviç yapıyorsun, iki emek arasına sürdüğün reçel ekmekleri bastırınca yandan taşacak. Bu mantıkta yaklaş, şekil olarak X genelde öneriliyor.

O poşetin bir köşesini üçgen olarak kesip sıkabilirsin, ağzının tamamını açarsan kontrolsüz olur.
anladım teşekkürler :)

@Mert Can Urcan kanki su sekilde yaptım oldu mu sence?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-12-23 at 21.35.36.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-23 at 21.35.36.jpeg
    242 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Az bol olmuş gibi, taktıktan sonra bak yanlardan taşma yoksa devam. varsa fazla bulaştırmadan etrafa sil.
kanka ben soğutucuyu takarken altındaki kağıdı kaldırmayı unutmusum o kağıt termal macunun bir çoğunu almıstı zaten fazlalık olan macunla ekran kartına bakım yaptım :D.

Geri
Yukarı