Termal macun önerisi

1G macun alacağına biraz daha az soğutan fakat daha fazla miktar veren bir macun al.

Hocam 200-300 TL ürün zaten bundan 1 yıl sonra macun değişirken yine yenisini alırım. Altı üstü yılda 1-2 defa kullandığımız bir şey için bütçeden kısmak saçma olur gibi.

Dediğim gibi hocam Thermal Grizzly kyronautu da Hepsiburada satıyor. Güvenerek alabilirsin linkini iletmiştim.

Ona da baktım hocam yorumlarda benim işlemcimi kullanan bir iki arkadaş stok macundan bile kötü demişler. O yüzden bir tık korkmadım değil 😂

Yanlış, fazla sıkmış olabilirler mi acaba :D

Hiçbir fikrim yok açıkçası 😂. Ama dediğiniz gibi yorumlara baktım birkaç tanesinin. Benim işlemciyi kullanan kısım daha çok Cooler Master'ı tercih etmiş. Bende öyle yapacağım umarım üzmez. Yardımları için herkese teşekkür ederim 👋

Hocam 200-300 TL ürün zaten bundan 1 yıl sonra macun değişirken yine yenisini alırım. Altı üstü yılda 1-2 defa kullandığımız bir şey için bütçeden kısmak saçma olur gibi.

Hocam termal macun işte en kalitelisini de orta kalite de alsan birkaç derece fark olur eğer iyi markalardan alıyorsan, sırf en iyisi olsun diye 1g almak saçma. Sürünce bitiyor sonuçta. Bi ara mx 4 çok ucuzdu o zaman alsaydın keşke.

Yeni konular

Geri
Yukarı