Termal macun önerisi

Hocam termal macunlar hakkında pek bilgim yok fakat termal iletkenliğinin yüksek olması gerekiyorsa Thermal Grizzly kyronaut en iyisi.

O değerler aşırı fark yaratmıyor, evet iyi macun, ama hem gram olarak az hem de yarın bir gün laptop ve ekran kartında kullanmak isterseniz pumpout yapar.

O zaman v2'yi alayım hocam. Çünkü hem bana yakın hem de sahte satıcı falan riskine girmemiş olurum. Tabii fark 1-2 dereceyse.

Ben çok macun test ettim, şu an Pro V2 kullanıyorum, 1 yılı geçti sıcaklıklar hala iyi, ismi olan en iyi macunla en kötü macun arasında fark 3-4 derceyi geçmiyor.

Bu ikilide de fark 2 derece bile olmaz.

O değerler aşırı fark yaratmıyor, evet iyi macun, ama hem gram olarak az hem de yarın bir gün laptop ve ekran kartında kullanmak isterseniz pumpout yapar.

Ben çok macun test ettim, şu an Pro V2 kullanıyorum, 1 yılı geçti sıcaklıklar hala iyi, ismi olan en iyi macunla en kötü macun arasında fark 3-4 derceyi geçmiyor.
Anladım hocam teşekkür ettim bilgi için bir de pumpout nedir ?

Hocam termal macun işte en kalitelisini de orta kalite de alsan birkaç derece fark olur eğer iyi markalardan alıyorsan, sırf en iyisi olsun diye 1G almak saçma. Sürünce bitiyor sonuçta. Bir ara MX 4 çok ucuzdu o zaman alsaydın keşke.

MX-4 var bende ya Amazon'dan almıştım, benim yeni soğutucuyu takarken kullanmıştım geçen sene. Sonra birkaç arkadaşa daha sıktık falan derken bitirdim onu 😂 bütçesi sıkıntı değil ya yeter ki kaliteli olsun da tabii 1 derece için de 100-200 fazla vermem. Bu V2 Pro iyi gibi geldi gözüme, yorumlardan ötürü. Ve yakın olduğu için kargo falan uğraştırmayacak gidip elden alacağım. Ama dediğim gibi gramaj ne bileyim yani fazla olması sanki önemli değil gibi çünkü teknoloji çok hızlı ilerliyor. Seneye dehşet bir macunda çıkabilir boş yere gramajı fazla almaya gerek yok gibi.

Bu ikilide de fark 2 derece bile olmaz.

Bazı macunlar videolarda 10 derece falan fark ettiriyordu sanki, yani o kadar kötüydü. Sahte diye miymiş? Yoksa o kadar da kötüleri var mı?

Hocam önerilenler zaten MX-6, Cooler Master Pro v2, Thermal Grizzly hydronaut.

Yeterli olur hocam. Satıcıya güvenmez iseniz HB kendisi satıyor onunda linkini ilettim.

Hocam attığınız link hydronaut. Orijinal kyronaut bulamadım nedensizce... Var mı linki? Vatana gittim V2 Pro kalmamış yani almam için pek bir sebep kalmadı internetten sipariş vereceğim bakacağım eğer kyronaut falan bulamazsam V2 Pro alacağım. Hatta conductonaut mu neydi onun Extreme olanıda alabilirimde bir tık korkuttu o beni. Görünüşü cıva gibi her soğutucuya olur muki o?

Hocam attığınız link hydronaut. Orijinal kyronaut bulamadım nedensizce... Var mı linki? Vatana gittim V2 Pro kalmamış yani almam için pek bir sebep kalmadı internetten sipariş vereceğim bakacağım eğer kyronaut falan bulamazsam V2 Pro alacağım. Hatta conductonaut mu neydi onun Extreme olanıda alabilirimde bir tık korkuttu o beni. Görünüşü cıva gibi her soğutucuya olur muki o?

V2 Pro alıyorum şu anda da V2 Pro R2 ve R3 muhabbeti diye bir şey var hangisini alayım? MX-6 aldım. Daha iyidir inşallah.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı