Termal Macun Önerisi

mantion

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1 yıldır bilgisayarımı tek fanlı kullanıyordum. Bir şeylerin yanlış olduğunu düşündüm ve 2 fan + termal macun almak istiyorum. 25 TL'ye Cooler Master'in var ama termal macuna o kadar vermek istemiyorum. Aşağıdan ikisine de bakabilirsiniz. TX'in 16 TL'ye sattığı bir termal macunu almak istiyorum, zararı olur mu? Veya 15-20 TL civarında öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TX markasını hiç duymadım ama Cooler Master'ın termal macunlarını iyi olduğunu düşünüyorum. Sizde haklısınız bir termal macuna o kadar para verilmez ama alınca da iyisini almanız daha mantıklı.

Tam sorduğunuz sorunun cevabı değil ama ben de CM Mastergel Maker Nano'yu öneririm. Ben de uzun zamandır termal macun almıyordum, araştırdım, testlerini izledim. Siz de izleyebilirsiniz. "Testler hikayeden değilse parasını hak ediyor" düşünüp almıştım. Mantığım şuydu: "25 tl verip her ısınmada aklımda soru işareti oluşacağına 60 vereyim kafam uzun süre rahat olsun." Kafam rahat :) Oldukça iyi bir macun. Tabii ki karar sizin. Benim önerdiğim macun sizin önerdiğinizin 2.5 katı daha pahalı. Bu yönüyle uygun gelmeyebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı