Termal macun olmazsa ne olur?

İşlemciniz ısınır bu da çoğu şeyi tetikler zaten termal macun kullanmama sebebiniz nedir?

Şöyle aslında bilgisayarı aldığımdan beri hiç termal macun yenilemedim. Bilgisayarı alalı bir en az 5 yıl oluyor ve ciddi derecede bilgisayarda donmalar vs oluyor. Şu ana kadar hiç durduk yere kapanmadı.

Şöyle aslında bilgisayarı aldığımdan beri hiç termal macun yenilemedim. Bilgisayarı alalı bir en az 5 yıl oluyor ve ciddi derecede bilgisayarda donmalar vs oluyor. Şu ana kadar hiç durduk yere kapanmadı.

Büyük ihtimal temizlik ve termal macun yüzünden oluyor en kısa sürede değiştirin.

Sizden ricam lütfen yakınınızda mynet falan varsa döktürün 150 200 liraya kendinizde alıp yapabilirsinizde zarar verme ihtimaliniz var 5 yıl macunsuz çok fazla

Kapanmaz üzerindeki termal macun muhtemelen işlemci ile soğutucu arasında katı bir hal almıştır az da olsa iletkenlik sağlıyordur ama kaliteli bir macun sürersen şu anki ısın tahminen 82 83 civarıysa 70 71 derecelere düşer yük altında soğutmana bağlı 65 66 Nutella bile sürebilirsin ama termal macun özel üretildiği için onu kullanman iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı