Termal macun performansı

@kebab destroyer Termal macunu gramına göre almak bana saçma geliyor. 4gr macunla bile 4 cihazın macununu yeniledim ve üstüne macun arttı 😀

Bu arada zamanında 15TL fiyata bir macun alıp 10 senelik bir cihaza sürmüştüm. 10 senelik macunla 92 derece olan cihaz 95 derecede çalışmaya başladı. Birkaç ay sonra bir arkadaşa lazım oldu ve Mastergel Maker macun aldık. Ben de o 10 senelik eski cihazda ne kadar fark edecek diye kullandım. Sıcaklık 95 dereceden 70-72 derece bandına düştü. O günden beri kalitesiz macun almam.
Arctic MX-4 2019 Edition tavsiye ederim.
Bu da gayet iyidir. Kendi sistemimde bunu kullanıyorum.

@kebab destroyer Termal macunu gramına göre almak bana saçma geliyor. 4gr macunla bile 4 cihazın macununu yeniledim ve üstüne macun arttı 😀

Bu arada zamanında 15TL fiyata bir macun alıp 10 senelik bir cihaza sürmüştüm. 10 senelik macunla 92 derece olan cihaz 95 derecede çalışmaya başladı. Birkaç ay sonra bir arkadaşa lazım oldu ve Mastergel Maker macun aldık. Ben de o 10 senelik eski cihazda ne kadar fark edecek diye kullandım. Sıcaklık 95 dereceden 70-72 derece bandına düştü. O günden beri kalitesiz macun almam.

Bu da gayet iyidir. Kendi sistemimde bunu kullanıyorum.
Rezil macunlar da var. Aradan sıyrılıp f/p olan da. 3.5w macunla en iyisi arasında anca 5 derece oynar.

Arctic Mx4-2019 öneririm, fiyatına oranla sunduğu performans muazzam. Evet 10 derece belki daha fazla bile fark edebilir.
çok teşekkür ederim biraz araştırdım ve Arctic Mx4-2019 almaya karar verdim
Artic MX4 Almaya karar verdim
Ancak AliExpresste Thermal Grizzly Kryonaut ürününü gördüm 1grı 27tl en iyisi bu diye biliyorum ve ucuz bir fiyata sizce bu ürünü alsam orijinal gelir mi ürün linki bu:
TRY 27.15 18% İndirim | Yeni termal Grizzly Kryonaut 1g işlemci AMD Intel işlemci soğutucu Fan bileşik soğutma termal macun soğutucu termal gres
Çok teşekkür ederim biraz araştırdım ve Arctic MX4-2019 almaya karar verdim.

Ancak Aliexpress'te thermal grizzly kryonaut ürününü gördüm 1grı 27TL en iyisi bu diye biliyorum ( sıvı metal olmayan ) ve ucuz bir fiyata sizce bu ürünü alsam orijinal gelir mi ürün linki bu:
TRY 27.15 18% indirim | yeni termal grizzly kryonaut 1G işlemci AMD Intel işlemci soğutucu fan bileşik soğutma termal macun soğutucu termal gres.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı