Termal macun sürerken macunu biraz taşması sorun olur mu?

Şu kahkaha atanlar komik olan ne arkadaşım insanin sinirini bozuyorsunuz her yerde bir hitmediniz.
Üzerine ortalama bezelye tanesi kadar macun sürüp kredi karti veya benzeri bir şey ile yayacaksiniz. Siz tüm tüpü üzerine bosaltmissiniz gibi görünüyor. Üzerindeki macun ile neredeyse 2-3 islem daha yapilir.

Yok canım o kadar sürmedim fotoğrafta öyle görünüyor sanirim.
Şu an nasıl.

Dosya Ekleri

• 20210602_185453.jpg
    20210602_185453.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 51
YouTube'da macunun nasil sürülecegi hakkinda bazi rehberler mevcut. Imkaniniz varsa temizleyip yeniden sürmeye calisin. Eger elinizde macun yoksa sadece tasan kisimlari temizleyin. Sogutucuyu taktiktan sonra sicaklik degerlerini kontrol edin.

Dedigim gibi, ortalama bezelye tanasi kadar macun yeterli olacaktir. Cok fazla sürmeyin.

YouTube'da macunun nasıl sürülecegi hakkinda bazi rehberler mevcut. Imkaniniz varsa temizleyip yeniden sürmeye calisin. Eger elinizde macun yoksa sadece tasan kisimlari temizleyin. Sogutucuyu taktiktan sonra sicaklik degerlerini kontrol edin.

Dedigim gibi, ortalama bezelye tanasi kadar macun yeterli olacaktir. Cok fazla sürmeyin.

O rehberlere bakarak yaptım zatende yapamadım sanirim.

Fazla sürmüşsünüz ama sıkıntı olmaz. Soğutmayı takın gitsin uğraşmayın.

Vallahi kartla biraz incelttim taşan kısımları da sildim taktım sogutucuyu.
Fazla sürmüşsünüz ama sıkıntı olmaz. Soğutmayı takın gitsin uğraşmayın.

Şu an çalışıyor sistem bir sıkıntı olmaz inşallah.

Son düzenleme:
Çok taşmadığı sürece bir şey olmaz.

Hee çok taşmadi minnacık pinlerin oraya geldi şu an yarim saattir PUBG Mobile oynuyorum 55 dereceyi geçmedi.
Vallahi o

YouTube'da macunun nasıl sürülecegi hakkinda bazi rehberler mevcut. Imkaniniz varsa temizleyip yeniden sürmeye calisin. Eger elinizde macun yoksa sadece tasan kisimlari temizleyin. Sogutucuyu taktiktan sonra sicaklik degerlerini kontrol edin.

Sıcaklıklar neredeyse tam yükte 60'ı geçmiyor.
Önceden 70i görüyordu 10 drece fark etmiş şu an PC çalısıyor sıkıntı yokta işlemci pinlerine minnacık geldi ondan korkuyorum sıkıntı olur mu diye.

Son düzenleme:
Hee çok taşmadi minnacık pinlerin oraya geldi şu an yarim saattir PUBG Mobile oynuyorum 55 dereceyi geçmedi.
Vallahi o

Sıcaklıklar neredeyse tam yükte 60'ı geçmiyor.
Önceden 70i görüyordu 10 drece fark etmiş şu an PC çalısıyor sıkıntı yokta işlemci pinlerine minnacık geldi ondan korkuyorum sıkıntı olur mu diye.

Güzel.

Geri
Yukarı