Termal macun tavsiyesi

turko35408

Megapat
Makaleler
5
Yer
Konak / İzmir
Daha fazla  
Meslek
Elektronik teknisyeni
Arkadaşlar merhaba. Büyük, şırınga, sarı renkli termal macun almıştım. Ayda bir yenilemekten bıktım. RX 570 ekran kartım var. Oyunlarda 65 dereceye çıkınca ekran kararıp, fanlar Turbo oluyor. Macunu yenilediğim zaman normale dönüyor ama, bıktım uğraşmaktan. Şöyle 150-200 lira civarı macun tavsiyeniz var mı?

Aynısını almıştım 10-20 derece fark ediyor bu yerden alın derim.

Teşekkürler önerileriniz için. Yalnız internetten alışveriş yapamıyorum. İzmir'de Vatan Bilgisayar'da bu ürün yok. Bildiğiniz başka firma var mı elden alabileceğim.

Teşekkürler önerileriniz için. Yalnız internetten alışveriş yapamıyorum. İzmir'de Vatan Bilgisayar'da bu ürün yok. Bildiğiniz başka firma var mı elden alabileceğim.
Her yerden almanızı önermem, Teknobiyotik bu ürünün orijinalinin tedarikçisi. Başka yerlerde orijinal olmayan ürünler oluyor, bir işe yaramıyor.

Vatan'dan alıcaksan en iyi macun bu;
Ama 65° ekran kararması macunla değil farklı bir yol ile çözülmeli bence çünkü 65° kartın kendini korumaya almasına sebep olacak bir sıcaklık değil.

Aileden dolayıysa net adres vermeyip gidip şubeden alabilirsin, ben öyle yapm

Vatan'dan alıcaksan en iyi macun bu;
Ama 65° ekran kararması macunla değil farklı bir yol ile çözülmeli bence çünkü 65° kartın kendini korumaya almasına sebep olacak bir sıcaklık değil.
Valla ben adım adım izledim. 63 derece 64 derece ve güm. Macunu yeniledim. 70-75 derece civarı oyunlarda. Dediğinde haklısın. 80-85 dereceyi görmeli kararması için. Ama durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı