Termal macun yenilemem saçma olur mu?

Yarın Vatan’a gidip 2 fan alacağım tavan için Bitfenix Nova Mesh kasama zaten önünde 3 fan arkasında 1 fan var bakalım çözüm olucak mı ben 75 derece üstünü görmesini istemiyorum açıkcası.
O parayı soğutucu için kullansanız daha iyi olur. Ayrıca ekran kartı da 77 dereceyi gördüyse oldukça sıcak bir şehirde yaşıyorsunuz demektir. Bu yüzden tavan fanlarının pek etkisi olacağını düşünmüyorum.

O parayı soğutucu için kullansanız daha iyi olur. Ayrıca ekran kartı da 77 dereceyi gördüyse oldukça sıcak bir şehirde yaşıyorsunuz demektir. Bu yüzden tavan fanlarının pek etkisi olacağını düşünmüyorum.

Kocaeli'de yaşıyorum dünya sıcaklığı bu 3 gün içinde rekor üstüne rekor kırdı bence yine de çok kötü değil ama odam evimdeki diğer yerlere göre bariz daha sıcak odama her gelen bunu söylüyor ayrıca odamdaki her pencerede sineklik var oda etkili yani yapabileceğim çok da bir durum yok o fanları deneyeceğim işlemcimi ve GPU 75 derece üstüne çıkartmasa yani 2-4 derece etkili olsa kafi.

Odanız pc sürekli çalıştığı için diğer yerlerden daha sıcak olabilir. Karar sizin tabi ama tavan fanları hayal kırıklığı olabilir.

Geri
Yukarı