Termal Macunda Arctic MX-4 2019 vs. Cooler Master MasterGel Pro

EvrimK

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ASUS X550JX modelini kullanıyorum ve yakın zamanda termal macununu yenileyeceğim. Aldığım günden beri hiç termal macununu değiştirmedim. İki marka model arasında kaldım. Sizce Arctic MX-4 2019 Edition 4 GR Termal Macun mu yoksa Cooler Master MasterGel Pro Termal Macun R2 mi? Bu ikisinden birini alacağım. Fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben iki macunuda kullandım ikisi de alınmaya değer macunlar. Ben mx4 kullanmaya devam ediyorum. R7 3800x işlemcim var ve yük aldında gayet serin çalışıyor. Sen hangisini istersen onu alabilirsin.

Testlerde Cooler Master Mastergel Maker, Arctic Mx-4’den biraz daha iyi performans veriyor fakat Mastergel Maker Türkiye’de hiçbir yerde stokta yok. Markasız, ucuz bir macun kullanmayında ikisinin arasında çok bir fark yok. Acilse Arctic Mx-4 kullanın zira daha kolay bulunuyor.

Cooler master tavsiye etmiyorum. Çok aşırı koyu bir macun sürmesi biraz zahmetli ayrıca arctic mx-4 2019 edition ile arasında fark var. Her iki macunuda alıp denedim. Arctic mx-4 hertürlü önde hem PC'yi daha serin tutabildi hem macun sürmesi cooler mastera göre daha basit. Her iki markayı kullanmayıp test etmeyenlerin cooler master al demelerindeki maksatı çözemiyorum. Kağıt üzerindeki değeri mx-4 hakkıyla veriyor. PC boşta 3 derece yükte ise 5 6 derecelere varan fark var arasında.

Cooler master tavsiye etmiyorum. Çok aşırı koyu bir macun sürmesi biraz zahmetli ayrıca arctic mx-4 2019 edition ile arasında fark var. Her iki macunuda alıp denedim. Arctic mx-4 hertürlü önde hem PC'yi daha serin tutabildi hem macun sürmesi cooler mastera göre daha basit. Her iki markayı kullanmayıp test etmeyenlerin cooler master al demelerindeki maksatı çözemiyorum. Kağıt üzerindeki değeri mx-4 hakkıyla veriyor. PC boşta 3 derece yükte ise 5 6 derecelere varan fark var arasında.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda her şey gayet açık anlatılıyor, buradaki herhangi bir yorumda Cooler Master al yazmıyor. Arctic Mx-4 al demende ki maksat nedir? Kendi uygulama hatanda dolayı markayı kötüleme, bahsettiğin farklar Çin malı macunlarla kıyaslamada oluyor. Çoğu değeri birbirinin aynısı olan 2 macun arasında bu kadar fark olması mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı