Termal macunsuz sistemde sıkıntı oluşur mu?

Gerçekten macun olup olmadığından emin olmak lazım sizin sistemde.
kendim sildim evet yok kasada 10 yıllık fanda aynı zamandan kalma bilmem ki bize özel bi kıyak var sanırım patlaması lazım çünkü
şu an wolf team 20 dk dır oynanıyor ve pc yaklaşık 2 saattir açık ve işlemci en sıcak çekirdeği 70 derece kayda değer artış olursa belirteceğim ve termal macun önerisi adı altında konu açacağım

İ7 2600 islemci.
Macun kullanmalısın. 👍
kendim sildim evet yok kasada 10 yıllık fanda aynı zamandan kalma bilmem ki bize özel bi kıyak var sanırım patlaması lazım çünkü
şu an wolf team 20 dk dır oynanıyor ve pc yaklaşık 2 saattir açık ve işlemci en sıcak çekirdeği 70 derece kayda değer artış olursa belirteceğim ve termal macun önerisi adı altında konu açacağım
İşlemci patlamaz sıcaklıktan yanan bile duymadım hiç zaten kendini kapatıyor. Ama yüksek sıcaklıkta uzun süre kullanıldığında performans düşecektir mutlaka.

aylardır e6500 işlemcimi termal macunsuz kullanıyorum ve pek de bir sorunum yok sadece işlemci performans kaybı oluyor ve sıcaklık çok fazla oluyor ama fazla zorlayacak bir şey yapmazsan sorun olmaz ben yeni işlemci alacağımdan pek umursamıyorum ama sen yine de termal macun ile kullan

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı