Termal macunun önceden uygulanmış gelmesi iyi mi?

Caferistan

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Noctua NH-U12s Redux hava soğutucu sipariş verdim. Ürün detaylarına baktığım zaman termal macunu hazır kendiliğinden sürülmüş yazıyor. Bu durumda ben kendim termal macun sürmeden hazır tak çalıştır mı yapacağım? Böyle hazır gelen ile kendimiz sürdüğümüz arasında fark var mıdır? Hangisi daha sağlıklı olur?

Selam arkadaşlar. Noctua NH-U12s Redux hava soğutucu sipariş verdim. Ürün detaylarına baktığım zaman termal macunu hazır kendiliğinden sürülmüş yazıyor. Bu durumda ben kendim termal macun sürmeden hazır tak çalıştır mı yapacağım? Böyle hazır gelen ile kendimiz sürdüğümüz arasında fark var mıdır? Hangisi daha sağlıklı olur?

Pek bir fark göreceğinizi sanmam. Aynı stok soğutucularda olduğu gibi tak çalıştır olur.

Sürmeden yakacaksın. Etiket vardır onu Sökmen yeterli. Seninle aynı macunu sürüyorsa arada fark vardır. Adamlarin macununu bilmediğin için hangisinin daha iyi olduğunu bilemezsin.

Sogutucularina, fanlarina güvendiğin adamlarin bir zahmet macunlarina da güven.

Hazır gelen termal macun genelde uygun maliyetlidir yani sizde çok kaliteli bir macun varsa hazır olanı silip sizdekini uygulayabilirsiniz. Bunun dışında israf olur hazır olanı kullanın işinizi görür.

Yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler dostlar. Soğutucuya sürülü hazır olan termal macuna ek yapmadan direk takacağım. Sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı