Termal ped nasıl saklanmalı?

RinDoChi

Hectopat
Makaleler
2
Çin'den gelid GP Ultimate termal ped aldım. 120x20x2mm ebatında. Ekran kartım RX 5600XT idi. Kart minning çıkması idi bu yüzden üzerindeki termal pedler işlevini yitirmişti ve bellekleri stok halde 105-106 derecelere kadar çıkıyordu. Bende bahsettiğim ürünü alıp yenileme yaptım. Şu an elimde 53mmx20mm kadarı arttı. Bunu nasıl saklamalıyım?
Bu arada bu kadarı işine yarayacak olan varsa iletişime geçelim, bende bekleyeceğine birinin işine yarasın. Olmazsa nasıl saklamalıyım?
Ürünü AliExpress'ten aldım ve 2 haftada geldi(3 günde PTT ancak getirdi)

Çin'den gelid GP Ultimate termal ped aldım. 120x20x2mm ebatında. Ekran kartım RX 5600XT idi. Kart minning çıkması idi bu yüzden üzerindeki termal pedler işlevini yitirmişti ve bellekleri stok halde 105-106 derecelere kadar çıkıyordu. Bende bahsettiğim ürünü alıp yenileme yaptım. Şu an elimde 53mmx20mm kadarı arttı. Bunu nasıl saklamalıyım?
Bu arada bu kadarı işine yarayacak olan varsa iletişime geçelim, bende bekleyeceğine birinin işine yarasın. Olmazsa nasıl saklamalıyım?
Ürünü AliExpress'ten aldım ve 2 haftada geldi(3 günde PTT ancak getirdi)

Hocam hangi ildesiniz benim işime yarar o parça. İzmir içinde misiniz?

Hocam hangi ildesiniz benim işime yarar o parça. İzmir içinde misiniz?

Ankara'dayım ben, istersen kargolarız ya da kago ucuza gelsinbdiye sahibinden Param Güvende'yle göndereyim.

20231111_125907.jpg
20231111_115418.jpg

Üründen 53mmx20mm kaldı, alttaki fotoda görünen uzun ince yeri de beslemeye yapıştırdım.

Geri
Yukarı