Terminator 3: The Redemption oyununu hatırlayan var mı?

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Terminator 3: The Redemption oyununu hatırlayan var mı? Ben PS 2'de oynamıştım zamanında çok güzel bir oyundu, o dönemin en iyi grafikleri vardı oyunda. Şimdi tekrar PS 2 aldım eskiye döneyim diye ama oyunu bulamıyorum, piyasada yok. Ben de birinden özel olarak bulacağım, nasıl bilmiyorum. :D

PS2'de oynardım. O zaman çok gerçekçi gelirdi. Şindi oynasam nasıl olur acaba?

Hocam biriyle konuştum getiririz sana usta dedi bakalım ne olacak orijinal bir de fiyatı tuzlu şimdi de çok gerçekçi gelir hocam ben evde oynarken eskiden çocuklar perdeden görmüş oyunu abi filmmi o dediler. :D

Hocam biriyle konuştum getiririz sana usta dedi bakalım ne olacak orijinal bir de fiyatı tuzlu şimdi de çok gerçekçi gelir hocam ben evde oynarken eskiden çocuklar perdeden görmüş oyunu abi filmmi o dediler. :D
CD temizse alınır bence. Tarihi eser yolunda gidiyor çünkü.

Tuzluymuş gerçekten. Ama sıfır kutu olunca da ayrı olur. 10 seneden fazladır PS2 üretilmiyor olması lazım.

Aynen hocam 2013 yılından beri yapılmıyor üretim.

Hocam internetten buldum ben şimdi burada paylaşmak uygun olmayabilir. İndirip DVD'ye yazıp oynayabilirsiniz ya da en kötü emülatör ile oynayın.

Hocam benim cihaz kopya çaliştirmiyor maalesef orijinal oyun çaliştiriyor sadece.

Geri
Yukarı