Termosifon tavsiyesi

Diss2ready

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, eve yakın bir zamanda Regal marka elektrikli termosifon almıştık. Pek memnun değiliz, 30 dereceden 75 dereceye kadar 3 saatten fazla zamanda ısıtıyor. Tamam hadi geç ısıtıyor, ama hemen de soğuyor. Üstelik faturamız 180 TL civarında gelirken, daha termosifonu yeni aldık ECO modda açık olmasına rağmen 400 TL fatura geldi. Şu an kullanmaya devam edeceğiz fakat ilerde değiştirmeyi düşünüyorum böyle devam ederse. Ben biraz araştırdım ve DemirDöküm'ün şu: DT4 Premium | Termosifon | DemirDöküm modelini sevdim gibi. Akıllı mod bana enterasan geldi, merak ettim açıkçası nasıl bir şey diye. Ayrıca Turbo özelliği de çok iyi, iş görür diye umuyorum. Yalnız enerji sınıfı belirtilmemiş ve internette de premium modelleri satılmıyor resmen.

Sizce hangi marka termosifon almalıyım? Demirdöküm iyi mi ve attığım modeli nasıldır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı