Demirdöküm nasıl bir markadır?

Termosifonların en güzel yanı tesisata bağlayınca her yerden sıcak su alabiliyorsunuz. Onun dışında sadece banyo yapmak amaçlı kullanılacaksa elektirkli şofben bu konuda daha tasarrufludur.

Önceden bizde de elektrikli şofben vardı sonradan termosifona dediğin yöntem ile geçtik.

Aklım karıştı resmen, ne alacağımı şaşırdım. Termosifonları sıkıntılı derken nasıl bir sıkıntı var, bilginiz varsa bahsedebilir misiniz?

Sıkıtıdan kastım hem biraz geç ısınması hem de faturayı çok hızlı arttırması.

Termosifonların en güzel yanı tesisata bağlayınca her yerden sıcak su alabiliyorsunuz. Onun dışında sadece banyo yapmak amaçlı kullanılacaksa elektirkli şofben bu konuda daha tasarrufludur.

Bu arada sormayı unuttum bu DT4 modellerinin enerji sınıfı nedir? Sitesinde vs. hiçbir yerde belirtilmemiş. Bilginiz varsa yazabilir misiniz?

Önceden bizde de elektrikli şofben vardı sonradan termosifona dediğin yöntem ile geçtik.

Sıkıtıdan kastım hem biraz geç ısınması hem de faturayı çok hızlı arttırması.

Regal'de bu sorun çok bariz 180 den 400 e çıkarttı. Üstelik bir de kendini ekonomik mod diye tanıtan modda iken çıktı bu değerlere. Biraz daha araştıracağım dediklerinizi, başka tavsiye edebileceğiniz kaliteli bir marka var mıdır?

Benim sana önereceğim tek marka var, E.C.A.
Ben bu güne kadar bir sorun yaşamadım fakat DemirDöküm her zaman arıza veriyordu, 1 hafta düzgün çalışıyordu sonra hemen saçmalamaya başlardı. Maali durumun iyi ise E.C.A mantıklı olacaktır.

Ben bu güne kadar bir sorun yaşamadım fakat DemirDöküm her zaman arıza veriyordu, 1 hafta düzgün çalışıyordu sonra hemen saçmalamaya başlardı. Maali durumun iyi ise E.C.A mantıklı olacaktır.

E.C.A'nın ürünlerine bakacağım teşekkürler. Benim DemirDökümü seçmemin sebebi Akıllı Mod, Turbo Mod gibi özelliklerinin olmasaydı. Dikkatimi çekmişti bu özellikleri.

Dediğiniz gibi E.C.A'nın ürünlerine baktım fakat artık termosifon üretmiyorlar sanırım. Kombi vs. gibi ürünleri bulunmakta fakat termosifon modelleri hiç yok. Yine de teşekkürler.
DemirDöküm tam arıza makinesi, ancak sana hata kodu verir ve sende uğraşır durursun.

Marka olarak bir şey diyemem ama termosifonların geneli sıkıntılı heralde. Bizde de Beko var çok geç ısınmıyor ve hızlı soğumuyor fakat fatura 300₺ civarında.

Demirdöküm marka termosifonu yaklaşık 3.5 yıl satışını yapmış biri olarak iyi bir markadır. Baymak ta iyidir farklı bir marka alacaksan içindeki kazanın titanyum olmasına dikkat etmen yeterli. Onun dışında digital göstergeli veya göstergesiz olması tamamen sana bağlı bir şey.

Yeni bir konu açtım, yine bu konuyla bağlantılı. Bir göz atmanızı ve oy vermenizi isterim, teşekkürler.

Konuya gitmek için tıkla
Alıntı yapayım derken yanlışlık oldu birazcık :). Kısaca, hepinizin konuya bir yorum yapmasını beklerim demek istemiştim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı