Terraria Hallow Biome Oluşmuyor

İşletim sistemi
Windows 10
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Sevgili dostlarım Hallow Biome hiçbir şekilde oluşmadı. Jungle Biome’da bir kısımın arkaplanında Hallow arkaplanı mevcut fakat hiçbir şekilde Hallow Mimic gibi canavarlar çıkmıyor. NPC Dryad’ı ziyaret ettiğimde %2 Hallow Biome mevcut gösteriyor ancak herhangi bir bölgede keşfedemedim. Sanırım bir bug oldu Worldgen üzerinde acaba bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün haritayı keşfettin mi? Yeraltlarında olur genellikle.

Yeni bir haritaya geçebilirsin.

Sanırım bir npc bieome tohumu satıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili dostlarım Hallow Biome hiçbir şekilde oluşmadı. Jungle Biome’da bir kısımın arkaplanında Hallow arkaplanı mevcut fakat hiçbir şekilde Hallow Mimic gibi canavarlar çıkmıyor. NPC Dryad’ı ziyaret ettiğimde %2 Hallow Biome mevcut gösteriyor ancak herhangi bir bölgede keşfedemedim. Sanırım bir bug oldu Worldgen üzerinde acaba bunun bir çözümü var mı?
%2 haritanın boyutuna (küçük, orta, büyük) göre ufak bir miktar. Bir süre bekle. Veya Clentaminator kullanarak Hallow'u biraz dağıtıp kendi kendine çoğalmasını sağlayabilirsin. Steampunker'la Hollow biyomunda konuşursan Blue Solution satacak sana. Blue Solution'ı Clentaminator'de kullanarak Hollow oluşturabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı