Steam Terraria iadesi gelmiyor

DYIDGA

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Terraria adlı oyunu 19 Eylül'de aldım ve oyun çok zor olduğu için oynayamadım ve iade talebi oluşturdum, hala iade edilmedi. Başka 2 oyun daha iade ettim ve 1 saat içerisinde iade oldu ama Terraria olmuyor. Sorunu bilen varsa yazar mısınız? Steam desteğe nasıl yazılıyor onu da bilmiyorum.

Merhaba, Terraria adlı oyunu 19 Eylül'de aldım ve oyun çok zor olduğu için oynayamadım ve iade talebi oluşturdum, hala iade edilmedi. Başka 2 oyun daha iade ettim ve 1 saat içerisinde iade oldu ama Terraria olmuyor. Sorunu bilen varsa yazar mısınız? Steam desteğe nasıl yazılıyor onu da bilmiyorum.
İade talebini iptal edip tekrar deneyin. Hem bence iade etmeyin sonuçta 18tl ve şuanda oynuyorum terrariayı.

İade talebi beklenirken cüzdan kısmında +.. tTL falan yazıyor olması lazım. Yazıyorsa beklemeye devam et hemen gelecek diye bir şey yok. Ayrıca dünya zorluğunu classic seçmişsen oyun aşırı kolay oluyor karakter zorluğunu yükseltmiş olmayasın?

Hocam iadeyi Steam cüzdana çekmiş olabilirsiniz, eğer karta çektiginizdem eminseniz birkaç gün daha bekleyin eğer yine gelmezse destekle iletişime geçin.

Merhabalar teşekkür ederim yazdıklarınız için sorun çözüldü. Steam desteğe yazdım cevap geldi oyunu hesabınızdan kaldırdık ve parayı Steam cüzdana yatıdık diye baktım para geldi

Yeni konular

Geri
Yukarı