Terzilikten memnun biri üniversite okumalı mı?

Tekrardan merhaba. Kusura bakma geciktiğim için. Senin bu yazını okurken yemek yiyordum, sonrasında apar topar evden çıktım. Yoldayken bu yazdıklarını düşündüm. Okumanın bana bir faydası olmayacaksa bile zararı olmayacağı kesin. Bu yüzden dediğini yapacağım. Ailemin negatif özelliklerinden bahsetmiş olsam da ben ailemi çok seviyorum, onlar da beni çok sever. Onlardan uzak olmak kendimi kötü hissettirir bu yüzden ayrı şehir düşünmüyorum en azından ilk üniversite deneyimim için. En kısa zamanda kendime bir atölye kiralayıp orada kıyafet çalışmalarımı satabilir ve aynı zamanda terzilik yapabilirim ki bütün bunlar bana sosyal deneyimler kazandıracaktır. İnşallah bu çekingen ve asosyal halimden kurtulup dediğin gibi bir üniversite hayatına sahip olurum. Her şey için teşekkür ederim, sağlıcakla kal.

KPSS hakkında söylediklerinde çok haklısın. Diğer sebeplerin de olduğunu ama burada söyleyemeyeceğini belirtmişsin. Ben dinlemeyi çok isterim. Discord yazabilirsin: jocapelworks

Umarım kendin için en iyi olanı yaparsın ve bozulmasın genelde asosyal tipler ünide ki özgürlük havasını görünce bozulur sigara alkol sonra daha kötü şeyler
İnşallah, teşekkür ederim. Hiç o tarz maddelere merakım olmadı

Aslında yapabilirsiniz yani ailenizin izniyle fakat 10 gün bile kalmamış, 10 gün sonra yapılması gerekiyor reşit olacağınızdan dolayı. (Şimdiden doğum gününüz kutlu olsun)
Evet evet, az bir şey kaldı zaten. Teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

Evet. Üniversite okumanın yanı sıra genel kültürümüzü de geliştirmemiz önemli. Öyle kuru kuru okumak olmaz. Endişe ve korkularımdan arınmak için elime en ufak para geçtiğinde şöyle bir güzel terapiye gideceğim.

Ne yazık ki ülkemiz öğrenime ve öğrenciye değer vermiyor. Kendimi geliştirmek için okumaya karar verdim ben yine de

Son düzenleme:

İstek attım discordan.

Ben ilgin yoksa okumamanı öneririm zamanını işimi daha iyi öğrenebilmek için kullan bende liseyi 10. Sınıfta bıraktım ve kendi işimizde çalışıyorum tabiiki ilerde istersen okuyabilirsin ama kendi işini kurmak gibi bir hedefin varsa gerek yok

Saçma sapan akıl verme millete bilader kız başına iş kurması ne kadar zor biliyon mu sen

Kendi atölyemi kurup tasarladığım giysileri satacağım. Aynı atölyede terzilik de yapmayı düşünüyorum. Şimdilik bunu yapamıyorum çünkü 18 yaşıma girmeme 1 hafta kaldı. O zamana kadar satış yapmam da yasal değil, bir atölye kiralamam da. Ben yine de bütün bu hayallerimi gerçekleştirdikten sonra hem kendime genel kültür katmak için hem de sosyal çevremi genişletmek için dil alanından herhangi bir bölüm okumayı istiyorum.

Saçma sapan akıl verme millete bilader kız başına iş kurması ne kadar zor biliyon mu sen
Neden zor olsun "beyefendi"? İşimi yaparken benim cinsiyetime mi bakıyorlar yoksa yaptığım işe mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…