Teşekkürler Technopat!

Arkadaşlar inanmayacaksınız ama yazım hatasından ceza aldım. Ancak şimdi yazıyorum gerkeçten trajikomik. Neyse hepinize teşekkür ederim umarım sizin de doğum günlerinizi görürürüz.

Arkadaşlar inanmayacaksınız ama yazım hatasından ceza aldım. Ancak şimdi yazıyorum gerkeçten trajikomik. Neyse hepinize teşekkür ederim umarım sizin de doğum günlerinizi görürürüz.
Burası zordur hocam :)

Seversin, cezayı da yersin. Can sıkıntısı atmak için gider iki hava alıp tekrar gelirsin. Belki sinirlenir, çok kızarsın da.

Banlanınca o 1 saat geçmez, bizim zamanımızda cezalar gün uzunluğundaydı. Öyle bakardın ana sayfada. Yine de gelip yazıyorsun işte, ayrı bir zevki var :)

Eki Görüntüle 727509

Sağ alta baktığımda yüzümde bir gülümseme oluştu. Technopat'a başladığımdan beri düzgün yazı yazmayı, yardımlaşarak sorunları çözmeyi ve daha çok şey kazandım. Facebook ve diğer sayılı kişilerden doğum günümü kutlamasına en sevindiğim şeylerden.

Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun hocam. Chrome'daki tema paketinin ismi nedir çok beğendim :D. @NoobEller

Eki Görüntüle 727509

Sağ alta baktığımda yüzümde bir gülümseme oluştu. Technopat'a başladığımdan beri düzgün yazı yazmayı, yardımlaşarak sorunları çözmeyi ve daha çok şey kazandım. Facebook ve diğer sayılı kişilerden doğum günümü kutlamasına en sevindiğim şeylerden.
Technopat olarak doğum gününüzü kutlarız, nice senelere! 🥳

Burası zordur hocam :)

Seversin, cezayı da yersin. Can sıkıntısı atmak için gider iki hava alıp tekrar gelirsin. Belki sinirlenir, çok kızarsın da.

Banlanınca o 1 saat geçmez, bizim zamanımızda cezalar gün uzunluğundaydı. Öyle bakardın ana sayfada. Yine de gelip yazıyorsun işte, ayrı bir zevki var :)
Ben de hatırlıyorum o 1 günü. Beklemesi çok can sıkıcıydı hem de konu açıp ceza yediysen.

Doğum gününüz kutlu olsun, ancak o bir bot.

Doğum günü kutlamak saçma bence, doğum günü kutlamalarında cringe hissediyorum artık.
Olay buna döndü iyice:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neyse, kutlu olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı