Teşhir iPhone 7 Plus alınır mı?

berkand25

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da görüldüğü gibi bu telefon alınır mı, sonradan çalışmayan bir parça vb. sorun çıkarır mı?
Ürün linki:

Alınabilir fakat temiz 2. Ellerede yönelebilirsiniz fiyat biraz fazla geldi bana.

Arkadaşlar başlıkta da görüldüğü gibi bu telefon alınır mı, sonradan çalışmayan bir parça vb. sorun çıkarır mı?
Ürün linki:
Peki ya 7 Plus deyip de fotoğrafa 8 görseli koymaları?

Tavsiye etmem açıkçası neresinde problem var ya da çizik var detaylı da bakmadım. Açıkçası 2.el elektronik pek tavsiye etmiyorum. Ancak güvenebileceğiniz kişilerden alabilirsiniz ve en önemlisi garantisi yokmuş sakın alma.

Hocam eğer Apple takıntınız yoksa bu telefon çok güzel hem kamerası hem işlemcisi.

Apple takınıtm var
Garantisi varsa alınır.

Maalesef yok
Tavsiye etmem açıkçası neresinde problem var ya da çizik var detaylı da bakmadım. Açıkçası 2.el elektronik pek tavsiye etmiyorum. Ancak güvenebileceğiniz kişilerden alabilirsiniz ve en önemlisi garantisi yokmuş sakın alma.
Haklısınız da şimdi aynı fiyata 7 geliyor ve çizik sorun olacağını sanmıyorum, garanti de emin olamadım
800TL daha koy, bunu al.

Haklısınız da bu bile benim bütçemi aşıyor
Alınabilir fakat temiz 2. Ellerede yönelebilirsiniz fiyat biraz fazla geldi bana.

Evet de ikinci el almaktansa teşhir bana daha mantıklı geldi.

Geri
Yukarı