Teşhir ürünü PS4 Pro alınır mı?

Asmaka

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Şu sıralar kuzenimin 3600 TL civarı bir birikimi oldu konsol almak için. PS4 Pro alması gerek çünkü kendisi tam bir God of War ve Marvel's Spider Man hastası. Onun için internette PS4 Pro fiyat araştırması yaparken teşhir ürünü diye 3500 TL'ye satılan bir PS4 Pro buldum. Sizce alınır mı? Herhangi bir sorun çıkar mı? Çiçeksepeti'nden konsol alınır mı? Satıcısı güvenilir mi? Tarzında tonlarca soru var aklımda... Kazık yemek istemiyorum (bozuk konsol vs.), kuzenimin birikiminin boşa gitmesini hayatta istemiyorum... Sizce alınır mı? Baktım da satıcısı 9,7 puan almış, bir kullanıcı da ürüne 4 yıldız vermiş. Eğer bu fiyata başka PS4 Pro konsolları varsa lütfen belirtin. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum inceleyebilirsiniz. (kuzenimin hiç konsolu olmadı)

Merhabalar. Şu sıralar kuzenimin 3600 TL civarı bir birikimi oldu konsol almak için. PS4 Pro alması gerek çünkü kendisi tam bir God of War ve Marvel's Spider Man hastası. Onun için internette PS4 Pro fiyat araştırması yaparken teşhir ürünü diye 3500 TL'ye satılan bir PS4 Pro buldum. Sizce alınır mı? Herhangi bir sorun çıkar mı? Çiçeksepeti'nden konsol alınır mı? Satıcısı güvenilir mi? Tarzında tonlarca soru var aklımda... Kazık yemek istemiyorum (bozuk konsol vs.), kuzenimin birikiminin boşa gitmesini hayatta istemiyorum... Sizce alınır mı? Baktım da satıcısı 9,7 puan almış, bir kullanıcı da ürüne 4 yıldız vermiş. Eğer bu fiyata başka PS4 Pro konsolları varsa lütfen belirtin. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum inceleyebilirsiniz.

O fiyata ikinci el alırsanız daha mantıklı olur.

Bence alınır ama geldiği yere bağlı, şimdi çok güzel teşhir ürünleri de var, PS2'den farksız teshir ürünü de var, bizim milletin insafına kalmış. Bildigin bir yerden geliyorsa al bence.

Merhabalar. Şu sıralar kuzenimin 3600 TL civarı bir birikimi oldu konsol almak için. PS4 Pro alması gerek çünkü kendisi tam bir God of War ve Marvel's Spider Man hastası. Onun için internette PS4 Pro fiyat araştırması yaparken teşhir ürünü diye 3500 TL'ye satılan bir PS4 Pro buldum. Sizce alınır mı? Herhangi bir sorun çıkar mı? Çiçeksepeti'nden konsol alınır mı? Satıcısı güvenilir mi? Tarzında tonlarca soru var aklımda... Kazık yemek istemiyorum (bozuk konsol vs.), kuzenimin birikiminin boşa gitmesini hayatta istemiyorum... Sizce alınır mı? Baktım da satıcısı 9,7 puan almış, bir kullanıcı da ürüne 4 yıldız vermiş. Eğer bu fiyata başka PS4 Pro konsolları varsa lütfen belirtin. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum inceleyebilirsiniz.

4K televizyon yada monitörün var mı ? Yoksa PS4 Pro'ya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı