Teşhir ürünü PS4 alınır mı?

0 alabileceğim bir link var mı? Garantili almayı tercih ediyorum. Ya da 10k civarı 0 bir Xbox konsol ne önerirsiniz?

Zam yemese 2-3 hafta öncesine kadar 10700 civarına Series S vardı. 2. el garantili Series S net bulursunuz o bütçede hatta zorlarsanız 2 kol ile bulursunuz.

0 alabileceğim bir link var mı? Garantili almayı tercih ediyorum. Ya da 10k civarı 0 bir Xbox konsol ne önerirsiniz?

Amacım konsol almak ve rahat bir oyun deneyimi. Xbox PS fark etmez ama o bütçeye 0 Series S bulamadım 10k bütçem var.
0 zor maalesef, ama ikinci el garantili Series S bulursunuz, her şekilde alacağınız PS4'den de iyi olur.

Yurt dışından kargosu var mı yoksa elden mi almak gerekiyor?
2 şekilde de var, Amazon'da Slovakya merkezli PS 4 satıcısı vardı bulursam linki atarım, fiyatı uygundu, üstelik DualShock 4 V2 kolumun kronik bir sorunu vardı garanti kapsamında ücretsiz tamir edildi yd olmasına rağmen.

Amacım konsol almak ve rahat bir oyun deneyimi. Xbox PS fark etmez ama o bütçeye 0 Series S bulamadım 10k bütçem var.
Amacınız konsol almak ise Xbox Series S alabilirsiniz. PS4 ile arasında güç, hız, güncellik farkları vardır daha iyi olur.

Geri
Yukarı