Teşhir ürünü RX 590 ASUS ROG STRIX alınır mı?

Bu siteden çok ucuza teşhir Z270 anakart almıştım. Kutu içeriği eksiksiz geldi. Garantide benim aldığım tarihten itibaren başladı. Fiyatı fazla canlı desteğe yazıp sorabilirsin bu üründe kesinlikle indirime giderler.

Garantisi için alınır. Sapphire 2 sene garanti veriyor. Eğer 590 ROG'u 1500 bandına düşerse net tavsiye ederim. 580 ROG Strix'e 1300TL vermiştim. Pişman da değilim.

Fiyat çok fazla. RX 590 modellerinin en iyi F/P ürünü nitro+ modelidir. Sıfır ve fiyatı daha uygun.
Hocam ama bunun rakibi olarak RX 590 Special Edition'da yaklaşık bu fiyatlarda.
Teşhir ürün: Kutusu açılmış ancak garantisi vs. Başlatılmamış parçadır, Ancak o fiyata Nitro+ RX 590 satılıyor Hatta daha ucuz. Kalan para ile, 240gb SSD'de veya RAM takviyesi yapılabilir.
Hocam garantisi başlamamışsa ve ürün hatalı çıkarsa iade edebiliyorsak bence bir sorun yok.

Hocam ama bunun rakibi olarak RX 590 Special Edition'da yaklaşık bu fiyatlarda.

Hocam garantisi başlamamışsa ve ürün hatalı çıkarsa iade edebiliyorsak bence bir sorun yok.
1500 TL'yi Rx 580'e vermenizi önermiyorum, O ekran kartının fiyatı 1200-1300 olsa neyse ancak. RX 590 Nitro+ Öneriyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı