Teslim tarihi yazmayan proje ödevi teslim edilmezse ne olur?

newodys

Decipat
Lisede okuyorum. Bu sene içerisinde aldığım proje ödevini teslim edemedim ve teslim tarihi geçmiş olabilir. E-okulda proje teslim tarihine baktığımda ise herhangi bir tarih yazmıyor. Hocanın projeye 0 verme gibi bir hakkı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet zamanında vermediysen g yazabilir.

Lisede okuyorum. Bu sene içerisinde aldığım proje ödevini teslim edemedim ve teslim tarihi geçmiş olabilir. e-Okul'da proje teslim tarihine baktığımda ise herhangi bir tarih yazmıyor. Hocanın projeye 0 verme gibi bir hakkı var mı?

e-Okul tarihi sadece internet üzerinde siz şuçlu gözükürsünüz.

Proje ödevi teslim tarihi yönetmelik gereği Nisan ayının ikinci haftasıdır. Öğretmenler insiyatif gösterip ek süre verirler. Eğer teslim etmezseniz G yazılır buda proje ödevi notu 0 sıfır demektir. Ortalamanız düşer.

ChatGPT diye bir yapay zeka çıktı. Her dediği doğru değil fakat en azından laf kalabalığı yaparak ödevinizi yaptırabilirsiniz. Sıfır yerine 50 falan alabilirsiniz. Risk tamamen size ait.

Proje ödevi teslim tarihi yönetmelik gereği Nisan ayının ikinci haftasıdır. Öğretmenler insiyatif gösterip ek süre verirler. Eğer teslim etmezseniz G yazılır buda proje ödevi notu 0 sıfır demektir. Ortalamanız düşer.

ChatGPT diye bir yapay zeka çıktı. Her dediği doğru değil fakat en azından laf kalabalığı yaparak ödevinizi yaptırabilirsiniz. Sıfır yerine 50 falan alabilirsiniz. Risk tamamen size ait.
Chatgpt, bizim öğretmenlerin verdiği konuyu anlamıyor hocam 9'a gidiyorum konuyu atıyorum bilmiyor program.

Şu ana kadar sorduğum hiç bir şeyi bilmiyorum demedi. Yanlışta olsa hep laf kalabalığı yaptı. ChatGPT yı açmak için önce biraz sohbet etmelisiniz. Önce kendinizi tanıtın, lisede okuduğunuzu ve ödeviniz olduğunu söyleyin. Bu konusa ondan fikir almak istediğinizi söyleyin. Size tavsiyelerde bulunacaktır. Sonrada ödevle ilgili 3 - 4 sayfa yazmasını isteyin. Çok uzun metinler yazmıyor. Bana 10 sayfa ödev yazın deyince yazmıyor. Dediğim gibi direk güvenmeyin bazen insanı yanlışta yönlendirebiliyor. Konu hakkında hangi internet sitelerine bakabileceğinizi, hangi kitap ve ansiklopedilerden faydalanabileceğinizide sorabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı