Test Çözmek İçin Kalem Tavsiyesi

Ne önereceğimi bilmiyorum ama ne önermeyeceğimi biliyorum. Kesinlikle Rotring 500 alma bir kez düşse bile ucu yamuluyor. Şu an Rotring Tikky kullanıyorum hem daha hafif hem daha iyi.

Zebra DelGuard.
(0.5 Versiyonu da bulunmakta)
Kendim kullanıyorum,kalemin özel uç kısmı sayesinde ne kadar bastırırsanız bastırın uç kırılmıyor özel bir mekanizması var.
Özellikle yazı yazarken ucu çok fazla kıran birisi olarak 1-2 kutu ucu 1 haftada bitirirdim neredeyse 1 hafta boyunca uç değiştirmez oldum.
Tutuşu ve ağırlığı güzel uzun yazımlarda bir ağrı hissetmedim.

Ne önereceğimi bilmiyorum ama ne önermeyeceğimi biliyorum. Kesinlikle Rotring 500 alma bir kez düşse bile ucu yamuluyor. Şu an Rotring Tikky kullanıyorum hem daha hafif hem daha iyi.
Bende de Rotring 500 var gercekten inanilmaz ya kalem kisa bir mesafeden dusmesine ragmen ucu cok fazla yamuldu kullanilabilir hale getirmek icin 1 saat ugrastim.

Bende de Rotring 500 var gercekten inanilmaz ya kalem kisa bir mesafeden dusmesine ragmen ucu cok fazla yamuldu kullanilabilir hale getirmek icin 1 saat ugrastim.
Hocam iyi günlerinizdesiniz zira düşmeye bağlı olarak aylar sonra ucu düzeltilemeyecek şekilde içe doğru yamuldu bende. Uç girmiyor içeri. Allah sabır versin.

Yeni konular

Geri
Yukarı