Test Drive Unlimited 2 nereden alabilirim?

Ben 9/10/2021 tarihinde eneba com websitesinden €18 fiyatına Steam Key olarak satın almıştım. Sorunsuzca aktif edip oyunu oynayabildim, bir sıkıntı olmadı. Şu anda fiyatları ne alemdedir bir bilgim yok ancak bu oyunu orijinal olarak Steam Key ya da Steam Inventory Gift şeklinde elde edebilirsin. Eneba, G2A, Kinguin, Greenmangaming, HRK önerebileceğim güvenilir sitelerdendir.

Dosya Ekleri

• tdu2.png
    tdu2.png
    66,6 KB · Görüntüleme: 86
Ben 9/10/2021 tarihinde eneba com web sitesinden €18 fiyatına Steam key olarak satın almıştım. Sorunsuzca aktif edip oyunu oynayabildim, bir sıkıntı olmadı. Şu anda fiyatları ne alemdedir bir bilgim yok ancak bu oyunu orijinal olarak Steam key ya da Steam ınventory gift şeklinde elde edebilirsin. Eneba, G2A, Kinguin, Green Man Gaming, hrk önerebileceğim güvenilir sitelerdendir.

Çok pahalı su an olan yerlerdemin 100€

Ben 9/10/2021 tarihinde eneba com web sitesinden €18 fiyatına Steam key olarak satın almıştım. Sorunsuzca aktif edip oyunu oynayabildim, bir sıkıntı olmadı. Şu anda fiyatları ne alemdedir bir bilgim yok ancak bu oyunu orijinal olarak Steam key ya da Steam ınventory gift şeklinde elde edebilirsin. Eneba, G2A, Kinguin, Green Man Gaming, hrk önerebileceğim güvenilir sitelerdendir.

Çok uygun 20'ye.

Çok uygun 20'ye.
Evet ben de fark ettim, zamanında iyi ki satın almışım diyorum. Bu tarz ürünlerde arz hep aynı talep ise sürekli arttığı için stoklar gün geçtikçe azalıyor. Doğal olarak fiyatı da artış göstermiş ancak 1 yılda bu kadar artacağını hiç düşünmemiştim açıkçası. Bu gidişle ileride daha da artacağı kesin.

Geri
Yukarı